Wpis z mikrobloga

Oglądałyśmy z kupelami ten dokument na #netflix
Tylko, że tytuł nie powinien brzmiec "Oszust z tindera" tylko "Kozak z tindera" xDDD
Co się pośmiałyśmy to nasze, śniady książe po miesiącu spotykania się z laską, którą oczywiście przeleciał na pierwszej randce wciska jej kit, że chcą go zabić bo jest synem miliardera i czyhają na jego życie, dlatego potrzebuje hajsu bo swoje karty poblokowal żeby go nie znaleźli xD
A ta naiwna, skandynawska blondyna, przelała mu bodajże 200k€ i zaciagneła kredyty w 9 bankach xDDD
I ja mam po takim dokumencie tym dziewczynom współczuć? xD
Masakra, gościu jest mistrzem, bo tak zakręcić laski, żeby dawały mu setki tysięcy € to trzeba umieć
Ja to nie wiem czy bym faceta wkrecila żeby mi 100zł dał xDD

#bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_1644516430gUXbtf1jAlj3wWWObtqeGR.jpg
  • 155
jakimi miesiącami? xD przecież ta blondyna znała go miesiąc, nie widywali się często bo latał po świecie w "interesach", kontakt mieli głównie na messangerze, a przelała mu prawie milion złotych


@Anck-Su-Namun: znali sie dluzej niz miesiac i to fakt, nie obchodza mnie laski, obchodzi mnie to ze poklepujesz zbira po ramieniu. I szukas poklasku wsrod masurbatorow. Tanie.
Wprost napisałaś, że zamiast śmiać się z takich kobiet [w sensie o tych z serialu] to powinno im się współczuć. Następnie piszesz, że im nie współczujesz.


@SlepyBazant: nie wspolczuje, slownictwa polskiego i brakuje. Takie mlode to zobacza za 20 lat jak to jest. Nie bronie kobiet, bo sa kobietami ja potepiam poklepwania zbira.

BTW nigdzie bym nie napisala czegos takiego o facetach :O

Face i kobieta to sa dla mnie ludzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SlepyBazant: @kfiatek_na_parapecie: tak właśnie tłumaczylem żonie, one to wszystko zrobiły aby spełnić swoje marzenie i robiły to we własnym interesie, aby żyć high life, a teraz dostają hajs od współczujących. I mówię żonie, czy one tak chętnie pomagały innym zanim je książę wydymał? Zapewne nie. Dopiero jak się zesrało z ich winy to olaboga pomocy!
@Anck-Su-Namun: to takie polskie mieć bekę z osób które dały się oszukać, ale nie potępiać i nie jechać po oszuście. Niczym się nie różnisz od osób które #!$%@?ą, że trzeba się ubierać mniej wyzywająco, to faceci nie będą zaczepiać


@piamater: Dobra juz nie pochylajmy sie nad debilami. Rozumiem stare babcie ktore maja np jakiegos Alzheimera albo po prostu nie rozumieja wspolczesnego swiata, ale tu? Pls
Ja nie rozumiem jednego , jak te laski nie reagowały jak po pierwszej pożyczce chciał nadal a kasy im nie oddawał , przecież to się nie trzyma kupy. A i jeszcze czm żadna go nie spytała czm mu rodzina nie pomoże miliarderów , także mieliśmy przykład kobiet dzisiejszych lat w filmie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Quardoz: ja to nie wiem jak można głosować na PiS, oni robią z
@Anck-Su-Namun: A ja myślę, że właściwie obie strony tej dyskusji mają rację. Prawdą jest, że wiele osób daje się wmanewrowywać w oszustwa, bo kieruje nimi chciwość połączona ze skrajną naiwnością, próżnością, brakiem wiedzy o świecie czy - nie bójmy się użyć tego słowa - zwykłą głupotą. I w takich przypadkach jakoś trudno ubolewać nad losem kogoś, kto ignorował wszelkie ostrzeżenia, bo wierzył, że to on akurat będzie tym wybrańcem losu, któremu
@loczyn: @gnt_1: #!$%@? xd wy się nauczcie czytać, cały czas tu głównie podkreślam kto jest oszustem a kto ofiarą, a wy się zachowujecie jakbym nie napisała czegoś oczywistego tylko coś kontrowersyjnego xd cały czas podkreślam że oszustwa by nie było gdyby oszust się nie zdecydował oszukać a tu większość się zachowuje jak małpa w cyrku, chociaż jest to logiczne, oczywiste i działa przy każdym oszustwie - ktoś oszukuje a ktoś
na różne formy oszust łapią się wszyscy.


@onpanopticon: Nie wierzę w to, co czytam XD

Byłem oszukiwany w życiu wiele razy, ale są pewne "subtelne" granice naiwności, których przekroczenie jest po prostu nierealne. Zaciąganie kredytów dla kogoś spoza rodziny jest jedną z tych granic.

Głupotę trzeba potępiać, żeby inni idioci mogli się potencjalnie nauczyć na cudzym błędzie.

Współczujące wykopki XDDD
@Anck-Su-Namun: nie wiem czy to bait, i nie obchodzi mnie czy te laski leciały na kasę czy nie, ale uwierz, że sama byś oddała jakiemuś oszustowi kasę i zaciągnęła pożyczki gdyby zastosowano na tobie odpowiednią psycho-manipulacje, nie takie rzeczy wymyślono
@Anck-Su-Namun: przecież to scam jeden wielki i oni do tej pory współpracują ze sobą zapewne, na koniec to ludzie się zrzucą na jakiejś zrzutce i podzielą się kasą.

Tam było kilka niedomówień jak matka dziecka ktora była jedną z 3 kobiet co go oskarżała w finlandii.
@Anck-Su-Namun: to takie polskie mieć bekę z osób które dały się oszukać, ale nie potępiać i nie jechać po oszuście. Niczym się nie różnisz od osób które #!$%@?ą, że trzeba się ubierać mniej wyzywająco, to faceci nie będą zaczepiać


@piamater tu bardziej chodzi chodzi o kobieca naiwność. Kobieta może spotykać się z facetem który miał kilka żon i ciągu kilku lat i będzie myślała, że ona jest wyjątkowa i jedyna i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anck-Su-Namun:

nie mam zamiaru udawać że im współczuję

Współczuć, to mogę starym, schorowanym babciom, które nie zawsze w pełni zdrowia umysłowego, dają się nabrać na pościele, garnki czy "na wnuczka", a nie młodym, ogarniętym laskom, które po miesiącu znajomości wysyłają grube tysiace jakiemus nołnejmowi, z nadzieją że zaraz, za chwilkę, już im zwraca


Możesz się śmiać z głupoty tych kobiet, ale #!$%@?, nie gloryfikuj zlodzieja... ( ͠° °