Wpis z mikrobloga

Oglądałyśmy z kupelami ten dokument na #netflix
Tylko, że tytuł nie powinien brzmiec "Oszust z tindera" tylko "Kozak z tindera" xDDD
Co się pośmiałyśmy to nasze, śniady książe po miesiącu spotykania się z laską, którą oczywiście przeleciał na pierwszej randce wciska jej kit, że chcą go zabić bo jest synem miliardera i czyhają na jego życie, dlatego potrzebuje hajsu bo swoje karty poblokowal żeby go nie znaleźli xD
A ta naiwna, skandynawska blondyna, przelała mu bodajże 200k€ i zaciagneła kredyty w 9 bankach xDDD
I ja mam po takim dokumencie tym dziewczynom współczuć? xD
Masakra, gościu jest mistrzem, bo tak zakręcić laski, żeby dawały mu setki tysięcy € to trzeba umieć
Ja to nie wiem czy bym faceta wkrecila żeby mi 100zł dał xDD

#bekazpodludzi
Anck-Su-Namun - Oglądałyśmy z kupelami ten dokument na #netflix
Tylko, że tytuł nie p...

źródło: comment_1644516430gUXbtf1jAlj3wWWObtqeGR.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
@Quardoz: To ma swoją nazwę w psycholog i polega na zaangażowaniu. To jak z grami online gdzie poświęciłeś kupę kasy lub hajsu i jest trudniej zrezygnować gry nawet jak przestała się bawić.
  • Odpowiedz
Masakra, gościu jest mistrzem, bo tak zakręcić laski, żeby dawały mu setki tysięcy € to trzeba umieć


@Anck-Su-Namun: Wstydu nie masz. Takie zachowania trzeba pietnowac, a nie nagradzac. Juz ci imponuje, nie zdziwilabym sie jakbys sama mu kase oddala... Wpis pod wykop po antecje i plusy. I o co chodzi z tym ze laska po jednym spotkaniu z nim poszla do lozka. I co z tego, wiele osob ta robi. Mentalnosc
  • Odpowiedz
  • 42
@Anck-Su-Namun ale niektóre różowe się tu odpaliły xDDD
Głupia laska na pierwszej randce leci prywatnym odrzutowcem do Bułgarii i daje się tam ruchać, a po miesiącu zadłuża się na ćwierć miliona i ma mi być jej szkoda xDDD
Gościu przecież mógł być jakimś alfonsem, który wywiózłby ją do burdelu, ale no tak, zobaczyła obca kobietę z dzieckiem, a to spoko, mogę lecieć xD ha tfu na głupie baby co myślały, że pana
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: btw czym sie rozni mloda glupia baba od starej glupiej baby, ze jednej ci jest szkoda, a z drugiej drwisz? ponoc ludzie na starosc madrzeja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Anck-Su-Namun: to takie polskie mieć bekę z osób które dały się oszukać, ale nie potępiać i nie jechać po oszuście. Niczym się nie różnisz od osób które #!$%@?ą, że trzeba się ubierać mniej wyzywająco, to faceci nie będą zaczepiać

@piamater: zero współczucia bo kisne z pazerności która ją w to wpędziła, mogła mieć zwykłego Kowalskiego o przeciętnych zarobkach i kartoflanym ryju ale nie, księżniczka chciała miliardera xddd niczym się to
  • Odpowiedz
btw czym sie rozni mloda glupia baba od starej glupiej baby, ze jednej ci jest szkoda, a z drugiej drwisz? ponoc ludzie na starosc madrzeja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ipsy: nieestey starsz ekobiety, gdy sa same, traca pewnosc siebie i marza o ksieciu z bajki, a gdy sie taki pojawi, to niestety jest jak ten neiudacznik. Ale lepiej nabijac sie z takich kobiet niz wspolczuc. Ludzie sa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Anck-Su-Namun:
to obrzydliwe żeby nazywać takiego śmiecia i oszusta kozakiem.
to straszne żeby nie stawać po stronie ofiar, tylko przestępcy..

były głupie? tak, dały się oczarować profesjonalnemu oszustowi... czemu im nie współczuć?

ofiar było znacznie więcej, a te z których tak ciśniecie bekę miały odwagę ujawnić się i spróbować ukrócić ten proceder... mimo że wiedziały jak zareagują dzielni internauci..
  • Odpowiedz