Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Jaki jest obecnie sens posiadania xbox series x?

Przecież ta konsola na chwilę obecną nie posiada ŻADNEJ gry ekskluzywnej. Nowe halo i forza wyszły równiez na poprzednią generacje.
Dodatkowo dashboard i pad zostały niezmienione względem xbox one.
Na Playstation 5 do tej pory wyszły takie exy jak Demon's souls, Returnal, Deathloop (tak wiem na xboxa kiedyś też wyjdzie), Ratchet and clank rift apart, a za kilka miesięcy wychodzi Forspoken.

#xbox #ps5 #ps4 #gry #konsole
Uszanowankoo - Jaki jest obecnie sens posiadania xbox series x?
 
Przecież ta konsola...

źródło: comment_1644501804tRxiCjuojduQ2fxwvE3DF3.jpg

Pobierz
  • 74
@Uszanowankoo: XSX doskonale wpisuje się w gusta polaków czyli może być gówno ważne, że tanio. Miałem XSX i gry na GamePass to średniaki. Nawet moja żona która w gry nie gra widzi ogromną przepaść między grami od Sony Studios kontra średniaki z GamePass.
@Uszanowankoo: No nie wiem, może nie każdego interesują "first party exclusives" od Sony? Ja już raz kupiłem konsolę od Sony, będąc pod wpływem peanów rozpowiadanych, wzdłuż i wszerz w internecie na temat PS4. W większości przypadków (nie licząc jedynie TLOU1 i tytułów third party) exy od Sony mnie tak wynudziły, a sama jakość rozgrywki, czyli 1080p z 30 klatkami na sekundę była tak nędzna, że w pierwszej możliwej możliwości przesiadłem się
@Uszanowankoo: jak ktoś ma poprzednie konsole Xbox np. One X to sensu wielkiego nie ma. Ja kupiłem po całym życiu spędzonym z PlayStation bo chciałem sobie obczaić w końcu Gearsy, Forzę czy Halo. Do tego 4K i inne usprawnienia grafiki robią dużą różnicę w odbiorze gier na telewizorze. No i Quick Resume - odpalasz konsolę, odpalasz grę i po kilku sekundach przenosi do dokładnego punktu w którym się przerwało. Po doświadczeniach
Ja kupiłem ostatnio PS4 z jailbreakiem, a Sony zapowiedzialo że będzie jeszcze przez rok wydawać gry na tą generację więc w sumie mam za free nowe gierki a sporo premier teraz będzie, więc jest eko ale wydajność niestety pozostawia sporo już do życzenia
Jaki jest obecnie sens posiadania xbox series x?


@Uszanowankoo: Cicho, szybko, tanio, gamepass. Różnica między ps5, a Xbox Series jest taka, że jedni kuszą exami, drudzy gamepassem. Każdy bierze co mu bardziej odpowiada.

Series X może też się okazać ciut silniejszy w grach pisanych na wiele platform (jeśli wreszcie doczekamy się gier godnych miana nowej generacji)