Wpis z mikrobloga

@Armo11: Bardzo dobre rozwiązanie. Po pierwsze, puszka jest bardziej pojemna od standardowej puszki i więcej przewodów/połączeń” się w nią elegancko zmieści. Po drugie, ze względu na większą objętość puszki występuje lepsze chłodzenie na połączeniach między przewodami, a co za tym idzie dłuższe bezproblemowe użytkowanie takiej instalacji. Po trzecie, szybszy dostęp do wnętrza puszki, nie trzeba żadnych narzędzi specjalistycznych by taką puszkę otworzyć i spojrzeć czy nic nieciekawego się w niej nie