Wpis z mikrobloga

POST TYMCZASOWY

A więc do rzeczy, mam 24 lata, kiedyś jak mnie nie było na świecie przed 98 rokiem mój ojciec zrobił nieślubne dziecko jakiejś babie od siebie ze wsi. Kiedyś gdy byłem u Babci na wakacjach miałem może z 15 lat to brat pokazał mi pewną dziewczynę o imieniu Patrycja i powiedział że to moja przyrodnia siostra że to córka mojego własnego ojca, matka mi o tym tez kiedyś wspominała, ta dziewczyna nie wiedziała o moim istnieniu aż do teraz, teraz próbuje mnie znaleźć i właśnie się przebudziłem żeby się odlać i patrzę zaproszenie do znajomych na fejsie i co mam teraz zrobić co jej odpowiedzieć ?

#kiciochpyta #rodzenstwo #ojciec #syn #corka #pomocy
Own3d_23 - POST TYMCZASOWY 

A więc do rzeczy, mam 24 lata, kiedyś jak mnie nie było ...

źródło: comment_1644453287CHBiqJzJVeF6yjSDNHjCIs.jpg

Pobierz
  • 154
@Own3d_23: Czytam te komentarze i jestem w szoku jak wykopki mają spaczone podejście do życia. Laska jest zapewne jedynaczka i może liczy na nawiązanie bliższych relacji jeżeli okaże się, że jest ok a na pewno chciała by poznać prawdę o sobie i o swoim ojcu. Nie musisz mieć z nią kontaktu(chociaż sam mam rodzeństwo przyrodnie i mamy całkiem niezłe relacje) ale odpowiedzieć jej prawdą by wypadało. Jeżeli Twój ojciec narobił długów
@Own3d_23: nie odpowiadasz za błędy starego, a może to całkiem fajny i ciekawy człowiek. Taka przyrodnia siostra to potencjalny przyjaciel. Albo problem. Ja bym z ciekawości porozmawiał chyba, starając się nie uprzedzać.
córka mojego własnego ojca, matka mi o ty


@Own3d_23: też mam siostrę przyrodnią, oboje jedynacy więc nie mielibyśmy nikogo gdyby nie to. Łączy nas niechęć do niezbyt udanego ojca, więc nie zawsze jest tak, że się nie lubi rodzeństwa przyrodniego. W końcu to nie ich wina, że ojciec lubił szaleć. Albo po prostu mu w życiu nie wyszło.

Mów prawdę i bądź w porządku. Ale też pilnuj własnych granic i w
@Own3d_23 słuchaj wykopków to daleko zajdziesz. ( ͡º ͜ʖ͡º) Wystarczy za dużo nie chlapać jęzorem o ojcu a jak nie jesteś pewny tego, czy siostra nie wyciągnie od ciebie żadnej kasy to idź po poradę do prawnika. Jednak nie sądzę aby miała jakieś szanse na to. Więc trudno dopatrzyć się tutaj jakiś brudnych intencji zwłaszcza gdy Ojciec zostawił po sobie długi. XDDD
Nic na pismie bo dziewczyna wykorzysta to w sądzie. Rozmowa tylko w czystym od podsluchow miejscu, po osobistej rewizji i wylaczeniu jej telefonu.


@worldmaster: xDDDDDDDDDDDDDDDD
I co się stanie w sądzie? Dziewczyna wynajmie sztab prawników by wyrwać OPowi część długów starego?
Z resztą pomińmy co może w sądzie wygrać, nawet jak OP pominie rewizję osobistą i dziewczyna przyjdzie na spotkanie z mikrofonem schowanym pod bluzką albo OP nie zauważy, że zwabiła
@Own3d_23: jeśli to jest twoja siostra to przynajmniej się przywitaj. Jednak to rodzina, pewnie tak samo dostała w dupę od życia jak ty.
A do reszty "hurr durr pieniądze chce suka" to postawcie się w postaci takiego dziecka. Zrobił bachora i uciekł, żyje bez ojca bez szans by go poznać. Dorasta takie dziecko, i odnajduje ojca. Sorry memory wiadomo, że fajnie być jedynakiem kiedy wszystko odziedziczysz i nie musisz się dzielić.