Wpis z mikrobloga

POST TYMCZASOWY

A więc do rzeczy, mam 24 lata, kiedyś jak mnie nie było na świecie przed 98 rokiem mój ojciec zrobił nieślubne dziecko jakiejś babie od siebie ze wsi. Kiedyś gdy byłem u Babci na wakacjach miałem może z 15 lat to brat pokazał mi pewną dziewczynę o imieniu Patrycja i powiedział że to moja przyrodnia siostra że to córka mojego własnego ojca, matka mi o tym tez kiedyś wspominała, ta dziewczyna nie wiedziała o moim istnieniu aż do teraz, teraz próbuje mnie znaleźć i właśnie się przebudziłem żeby się odlać i patrzę zaproszenie do znajomych na fejsie i co mam teraz zrobić co jej odpowiedzieć ?

#kiciochpyta #rodzenstwo #ojciec #syn #corka #pomocy
Own3d_23 - POST TYMCZASOWY 

A więc do rzeczy, mam 24 lata, kiedyś jak mnie nie było ...

źródło: comment_1644453287CHBiqJzJVeF6yjSDNHjCIs.jpg

Pobierz
  • 154
@Own3d_23: Mirku..... przeczytałem wszystko z tego postu i witki opadły. Po prostu opadły.

po 1. Jeśli ojciec nie ma żadnego majątku to jedyne o co możesz się z nią pokłócić przy podziale majątku to o to kto będzie spłacał jego długi. Czyli tu mamy sprawę wyjaśnioną.

po 2. Pisze do ciebie w nocy....bo w nocy najczęściej takie myśli człowieka nachodzą. Może biła się z myślami już od dawna, może dopiero zebrała
@Own3d_23: OPie zmiłuj się! Nie wkręcaj sobie jakiś krzywych historii o oszustce czy podszywaniu się. Napisała o 1 w nocy bo może się #!$%@?ła albo już od dawna dużo o tym myśli i już nie wytrzymuje. Nic Ci nie grozi poza chwilową emocjonalną rozwałką. Nie pisz sobie czarnych scenariuszy bo to totalnie się kupy nie trzyma. Wyjdź z nory. Pogadaj jak człowiek z człowiekiem. Z szacunkiem do kobiety. Usuń ten post
Ja się domyślałem że ona mnie kiedyś odnajdzie, ja to wiedziałem już dawien dawno.


Laska mi nawet nie pokazała aktu urodzenia czy coś nie zweryfikowała się, wpiernicza się z osobistymi historiami o 1 w Nocy, i ja mam jej uwierzyć ? A może ona to jakaś oszustka….

@Own3d_23: OPie zdecyduj się na jedną wersję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio przyszedł list od komornika bez podpisu na ojca,