Wpis z mikrobloga

POST TYMCZASOWY

A więc do rzeczy, mam 24 lata, kiedyś jak mnie nie było na świecie przed 98 rokiem mój ojciec zrobił nieślubne dziecko jakiejś babie od siebie ze wsi. Kiedyś gdy byłem u Babci na wakacjach miałem może z 15 lat to brat pokazał mi pewną dziewczynę o imieniu Patrycja i powiedział że to moja przyrodnia siostra że to córka mojego własnego ojca, matka mi o tym tez kiedyś wspominała, ta dziewczyna nie wiedziała o moim istnieniu aż do teraz, teraz próbuje mnie znaleźć i właśnie się przebudziłem żeby się odlać i patrzę zaproszenie do znajomych na fejsie i co mam teraz zrobić co jej odpowiedzieć ?

#kiciochpyta #rodzenstwo #ojciec #syn #corka #pomocy
Pobierz Own3d_23 - POST TYMCZASOWY 

A więc do rzeczy, mam 24 lata, kiedyś jak mnie nie było ...
źródło: comment_1644453287CHBiqJzJVeF6yjSDNHjCIs.jpg
  • 154
@PurpleHaze: O to to. Moja narzeczona ma "ojca", który zostawił je jak miała 2 lata, poleciał do innej, zrobił jej 2 dzieci i uciekł w siną dal pozostawiając po sobie jedynie długi i problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Różowa wiedziała o istnieniu jej przyrodnich braci, ale oni o jej istnieniu nie. Sama nie szukała kontaktu, bo młodsi od niej i nie wiedziała czy znają przeszłość ojca. No
@Thermao: Nie mogę już edytować. Nie chodziło o zrzeczenie się za życia (wiem że to sprawdzali, ale chyba nie do końca się dało bez zgody ich ojca), ale o jakiś spadek po babci od strony ojca. Wiem, że zaraz ktoś by to zarzucił, to piszę sprostowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)