Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #rpp #stopyprocentowe

Nie mogę z Wykopków, którzy podniecają się i ślinią na wieść o podnoszonych stopach i wielkości rat kredytów. Większość z nich zapewne mieszka u mamy na kwadracie, albo siedzi w akademiku lub innej stancji ciesząc puchę i waląc gruchę do Glapy podnoszącego stópki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie znam nikogo z mojego otoczenia, kto kupił mieszkanie / dom za gotówkę. Masa ludzi ma kredyt hipoteczny, bo po prostu tak wygląda rzeczywistość.
  • 66
@kiedysmialemtubordo: głupia konsumpcja: kiedy jesteś przed 30, ożeniłeś się i chcecie kupić sobie mieszkanie. Pierwsze, takie do życia i mieszkania. xdddd

Meanwhile roztropny Wykopek męczy bydlaka siódmy raz tej samej doby w piwnicy.

@Tymajster: To kupujesz max 50 metrów i mieszkasz po kosztach

I część ludzi tak zrobiło. Druga część Wykorzystala zerowe stopy na zmianę mieszkania na większe, zakup większego na zaś, zmianie fury na nowszą
@Aureolus: Ludzie po prostu śmieją sie z głupoty innych no bo przy tak niskich stopach jakie są teraz( po podwyżkach), które powinny być zawsze na takim poziomie jeśli ktoś płacze z tego powodu to jest debilem który myślał że będzie jechał na garbie oszczędzających, glupota była tolerowana do dzisiaj, to tak jak smianie się z kogoś kto pokazal low kicka i zlamal sobie piszczel- to było do przewidzenia, wiec naturalna selekcja
@Marvel7:

1. Mam kredyt, wziąłem go z dopasowaniem do własnych możliwości i stać mnie na podwyżki rat.
2. Podnoszenie stóp i innych wskaźników jest oczywistym sposobem na ograniczenie inflacji.
3. Mój komentarz dotyczył jedynie tej całej ekstazy i zacieszania zdradzieckich mord wykopków do tego, że normalnym ludziom wzrosną raty, a nie ludziom żyjącym ponad stan z kredytami na wszystko i wszędzie
4. Trzymajcie - można brać po dwie ( ͡°
Pobierz Aureolus - @Marvel7:

1. Mam kredyt, wziąłem go z dopasowaniem do własnych możliwoś...
źródło: comment_16444009044jANb3SZbFQClvrMqhj5AE.jpg