Wpis z mikrobloga

@atraxx gosciu idealnie wpisuje się w archetyp polaka za granicą, pojedzie, porobi że dwa lata i woda sodowa nagła uderza mu do głowy, z dziada robi się wielki biznesmen, ale w głowie nadal sieczka. Wśród Hans i Helmutow jest tylko popychadłem więc jedyne co mu pozostaje to przyjść na polskie forum i płuc jadem na Polaków ¯_(ツ)_/¯
@daeun: może robię to bo takie biedaki jak ty których nie stać na takie DL2 nawet mają potężny ból dolnej części pleców? No ale pisz te płacze na wykopie zakończone dla niepoznaki „XDDD” i twórz kolejne memy jak to frajerzy kupują towar na który ty sobie poczekasz aż będzie duuuza promocja (bo cię nie stać).

Większego płaczącego gołodupca jak ty na wykopie nie ma. Ciagle te bajty o luksusowym zybiu, ciagle
z dziada zrobi się wielki biznesmen


@daeun: czemu zakładasz ze każdy kto wyjechał z Polski był dziadem? Bo ty w swoim otoczeniu / rodzinie masz tylko takie przykłady? XD to wiele mówi o tobie XD

wśród Helmutów jest jedynie popychadłem


No niezłym jestem popychadłem, prowadząc działalność, jeżdżąc nowym autem i znając biegle niemiecki XD