Wpis z mikrobloga

  • 33
@evilonep Chłopie, ja od 6 lat kupuje ubrania w rozmiarze S bo miało mnie to zmotywować XDDD. Nigdy w życiu nie miałem S, moja najniższa waga to M-ka XD. Szafa w starym mieszkaniu pełna spodni golfów i koszulek które są na mnie za małe a na które wydałem spokojnie 3k ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Zostawiam wiadomość dla samego siebie: No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj
jeshcze_jak - @SaintWykopek: Zostawiam wiadomość dla samego siebie: No hejka, co tam ...

źródło: comment_1644306962HaBPhmSFjHVtnh3dgueqtv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Chłopie, ja od 6 lat kupuje ubrania w rozmiarze S bo miało mnie to zmotywować XDDD. Nigdy w życiu nie miałem S, moja najniższa waga to M-ka XD.


@SaintWykopek: Mogłeś kupić ubrania w rozmiarówce amerykańskiej. Mam jeden taki ciuch w rozmiarze S i pasował jak byłem grubszy niż teraz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz