Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 159
@ziumbalapl: przecież oni żadnych gejów nie respektują, co najwyżej łaskawie zezwalają na ich istnienie, jeśli dostatecznie pozwalają prawakom zapomnieć o ich istnieniu przez ukrywanie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Że ja niby jestem krypto-homo? To jest twoja projekcja, bo tobie się jak widać w głowie nie mieści cokolwiek, co wykracza poza twoje zawężone pole widzenia i zakuty łeb. Jesteś chory.
A to, że mam rację widać najlepiej po tym jak bardzo boli cię wszystko to, co opublikowałem. A wiesz dlaczego? A dlatego, że dobrze wiesz, że to jest prawda. Ja z neuropą to się pokłócę raczej dla rozrywki
KawaJimmiego - @ziumbalapl: Że ja niby jestem krypto-homo? To jest twoja projekcja, b...
  • Odpowiedz
przecież oni żadnych gejów nie respektują, co najwyżej łaskawie zezwalają na ich istnienie


@elf_pszeniczny: To kłamstwo. Wystarczy zapoznać się z dodanymi przez mnie znaleziskami. D. piecze, co? Dlatego musisz się pocieszać takimi tekstami w kółku wzajemnej adoracji? Chciałbym również podkreślić, że nigdy źle się nie wypowiadałem o transeksualistach. Nie mylić z transwestytami czy innymi zboczeńcami.
  • Odpowiedz
Że ja niby jestem krypto-homo?


@KawaJimmiego: Patrz na obrazek aż go zrozumiesz, nigdzie nie sugeruje, że jesteś krypto homo.

To, co jest w moim odczuciu chyba najbardziej żenujące to to, jak często zmieniasz temat, gdy zostaniesz
  • Odpowiedz
to tak jak z kolaborantami - jest fajnie, kiedy są przydatni, ale jak już przestaną być przydatni, to zostaną wyeliminowani tak samo, jak ich pobratymcy, których wydali

@cutecatboy: Tak to akurat będzie z tęczakami jak już spełnią swoje zadanie, dla którego są wykorzystywani. Tak jak było z BLM- zrobili swoje, wybory wygrane, to Biden zwiększył policji ilość uzbrojenia w ich cudownych dzielnicach. Nagle po wyborach wszystko przycichło, zostały tylko zrujnowane
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Więcej lewicowych tagów nawrzucaj. W dyskusji jakość argumentów góruje nad ich ilością czy głośnością. Ja już wielokrotnie odp. na przytoczone przez ciebie tematy, ale ty udajesz, że ich nie widzisz i floodujesz, dlatego więc pisałem ci już, żebyś przestał do mnie pisać, bo nie odpowiadasz na argumenty, tylko trolujesz. Przestałem nawet czytać twoje wpisy, bo jaki jest sens? A ty dalej swoje. Niech ci tam dalej lewicowcy przyklaskują, ale
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Czyli nie odpowiesz na moje pytania z ostatniego akapitu poprzedniego komentarza i będziesz je kolejny raz wesoło ignorować, pajacu? Hahahaha, znowu Twoje tchórzostwo wypłynęło na wierzch ( ͡ ͜ʖ ͡)

Niech ci tam dalej lewicowcy przyklaskują, ale ty dobrze wiesz ile poparcia dostaniesz poza sztucznym towarzystwem wzajemnej adoracji. Wyjdź z domu i zacznij głosić te swoje mądrości, to cię rzeczywistość zweryfikuje.


Już dawno zweryfikowała
ziumbalapl - @KawaJimmiego: Czyli nie odpowiesz na moje pytania z ostatniego akapitu ...

źródło: comment_1644250818iD0c5n0aPhWQ7WLjTJWvjl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Mi się już nawet nie chce 15 raz uczestniczyć w tych samych dyskusjach. Wolność słowa jest ważna, ale jestem przeciwny nauczaniu dzieci bzdur LPG- precz od dzieci. Podobnie jestem przeciwny obnoszeniu się z aktywnością homoseksualną publicznie. Zresztą podobnie jak z heteroseksualną (chodzi o same akty), nie poczęte już dzieci. Becz dalej, niech ci przyklaskują, czuj się wielkim w swoim własnym kręgu poza który boisz się wyjść.
  • Odpowiedz
Mi się już nawet nie chce 15 raz uczestniczyć w tych samych dyskusjach.


@KawaJimmiego: Ale ja pytałem o tę rzecz już chyba kilkanaście razy i NIGDY nie udzieliłeś odpowiedzi, a przecież wystarczy po prostu tak, lub nie ;) To co, będziesz dalej tchorzem, czy odpowiesz?

Wolność słowa jest ważna, ale jestem przeciwny nauczaniu dzieci bzdur LPG- precz od
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego:

jestem przeciwny nauczaniu dzieci bzdur LPG- precz od dzieci

LPG (skrótowiec od ang. liquefied petroleum gas) skroplony gaz petrochemiczny.
Nie ma innego poprawnego znaczenia powyższy skrót.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@KawaJimmiego: skoro mowa jest o kwestiach obyczajowych, seksualności, itp. to pozwolę sobie zacytować książkę, którą się podpierasz.

Jeśli mężczyzna znajdzie młodą kobietę - dziewicę niezaślubioną - pochwyci ją i śpi z nią, a znajdą ich, odda ten mężczyzna, który z nią spał, ojcu młodej kobiety pięćdziesiąt syklów srebra i zostanie ona jego żoną. Za to, że jej gwałt zadał, nie będzie jej mógł porzucić przez całe swe życie.

I Ty
  • Odpowiedz
@Kombajn_Bizon_: Ale co konkretnie jest fikołkiem? Co jest złego w tym, że wspomnę raz na jakiś czas o swoim chłopaku, kiedy rozmowy zejdą na tory związków, albo pokażę się z nim publicznie, np. w kinie czy restauracji?
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Nie, widzisz, przerysowujesz kwestię, a prawda jest taka, że ludzie mają gdzieś preferencje seksualne, o ile nie jesteś p-wordem, tj. jako mężczyzna nie zachowujesz się "słitaśnie" i "fabjulus". Jak ktoś się zachowuje słitaśnie i fabjulus, to jest zwyczajnie nienawidzony, niezależnie od jego preferencji seksualnych (nawet heteroseksualni mężczyźni zachowujący się słitaśnie są zwyczajnie obrzydzeniem dla znaczącej części społeczeństwa). To jest właśnie rozumiane przez słowo p-word: mężczyzna prezentujący się jak hollywoodzka
  • Odpowiedz
@cutecatboy: Mistrzu, cały ten mem jest fikołkiem.
Bojownicy tęczy rzadko kiedy podkreślają swoją seksualność w ilościach "sometimes, occasionally itd.
Geje, o których mówi ten mem w drugiej kolejności ,to geje którzy mają w większości podobne zdanie jak ja - że takie porównania to są #!$%@? fikołki. I śmieją się z modnisiów szukających poklasku poprzez odmienność. Manipulacja poziom Kurski.
  • Odpowiedz