Wpis z mikrobloga

Hyc- fikoł, lewico klaszcz swojemu czempionowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KawaJimmiego: Wybacz, ale nie wiem o czym bredzisz. To, że Kinney nie ma wykształcenia w psychologii, psychiatrii, seksuologii, czy neurologii to jest fakt. Jest, zdaje się, farmaceutą. W tym linku nie ma nawet śladowych ilości dowodów naukowych. Tutaj jest dosyć obszernie opisane dlaczego te "badanie" to stek bzdur, są dołączone źródła - jest też trochę o samym
@KawaJimmiego jest subiektywną racją nie ma jakiejś wyższej racji, jesteśmy ograniczeni własną perspektywą, rodziną, czasami, kulturą, klasą społeczną, religią i losowością. W przekonaniu oczywiście, że nasze widzenie na świat jest obiektywne, i w przekonaniu, że ogrom świata da się zrozumieć. Do tego jako społeczeństwo jesteśmy skazani na władzę, która się w nim zawsze wyłoni. Sama dyskryminacja osób homoseksualnych wynika właśnie z władzy, bo władza idzie z seksualnoscią, kiedyś nie tolerowano osób homoseksualnych
@KawaJimmiego

My widzimy to, co się dzieje z opóźnieniem, bo dociera to do nas jak fala. Na Zach. homo już się znudzili, teraz przyszedł czas na trans i kwestionowanie płciowości; nawet homo i feministkom już odebrano ich dotychczasowe miejsce w hierarchii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rewolucja pożera własne dzieci, to są tzw. pożyteczni idioci.


Odnośnie jeszcze tego punktu to gdyby dominowała konserwatywna narracja to robiłaby to samo, tak
@ziumbalapl:

Dyskutujesz z człowiekiem, który jako rozwiązanie "problemu" sugeruje osobom homoseksualnym celibat.


Ja po prostu lubię dyskutować, takie moje brzemię. I trzeba pamiętać też o innych odbiorach, poza samymi stronami dyskusji. A nóż ktoś spojrzy na to inaczej, i zobaczy, że są inne opcje niż celibat, ale też dostrzeże same zagrożenia i problemy nauki. Bo badania to dziś ma każdy na wszystko.
@Moderacja: Tak, naukowo potwierdzonym jest, że to głównie MSM (men who have sex with men, czyli współżyjący ze sobą mężczyźni) zakażają się bakteriami kałowymi poprzez usta. Kasując to narażacie się na efekt Barbary Streisand.
Sama dyskryminacja osób homoseksualnych wynika właśnie z władzy, bo władza idzie z seksualnoscią, kiedyś nie tolerowano osób homoseksualnych dlatego, że nie rodziły dzieci a więc dla władzy były zbędne, wręcz niebezpieczne.

@TheKirghizLight: Czy ktoś piętnuje stare panny albo rodziny bezdzietne? Nie jesteś obiektywny i sam dorabiasz sobie do tego racjonalizację ze szczyptą pozoranctwa naukowego.
@KawaJimmiego:

Jakie wyzwolenie, od czego? Stary, czy słowo na k. ma pozytywny wydźwięk?


Słowo na k dowodzi jak wszystko kręci się wokół seksualności, podobnie w Angielskim słowo na f, w Hiszpańskim na p czy Francuskim na n. A Ty chcesz te seksualność ograniczać.

Wyzwalać od wielowymiarowej władzy, prowadzić do samowyzwolenia.

Czy ktoś piętnuje stare panny albo rodziny bezdzietne? Nie jesteś obiektywny i sam dorabiasz sobie do tego racjonalizację ze szczyptą pozoranctwa
@ziumbalapl: W argumentacji za wykreśleniem tego nie ma dowodów i ty nawet nie przeczytałeś ze zrozumieniem ani pracy Kinneya, ani tej odp.
Cytat z pytania:

Now, I was skeptical because Kinney's attempt to give a definition to mental disorders fell quite flat, but his other citations seemed credible.


Pierwsza odp.:

I am not familiar with this particular paper and do not have time to give it more than a glance

I
A czemu masz kogoś piętnować? Niech sobie żyję jak chcę. Można o tym rozmawiać jak komuś to nie odpowiada. Od razu widzisz to w perspektywie piętnowania. Jak coś nie odpowiada to musi być piętnowane.

@TheKirghizLight: Strasznie niekonsekwentny jesteś. Najpierw piszesz, że piętnowano seksualność, potem, że piętnowano homo za brak tej seksualności w postaci dzieci, bo to o prokreację miało rzekomo chodzić, a jak wytknąłem błąd, bo jakoś nikt staropanieństwa czy rodzin
@KawaJimmiego: od końca II WW to zaczęła się walka o wyrwanie się spod kajdan konserwatywnej narracji. A konserwatyści robili wszystko co tylko dolewało oliwy do ognia uparcie starając się zachować to co było czyli rasizm, opartą o rytualność wiarę, toksyczną męskość czy sprowadzenie kobiet do roli domowej. Wszystko jednak zmienił postęp technologiczny i dlatego w połączeniu z nim doszło w wyniku tych zdarzeń do niebezpiecznych następstw.

Strasznie niekonsekwentny jesteś. Najpierw piszesz,
@TheKirghizLight: Jeżeli to prokreacja miała być powodem, to stoi to w sprzeczności z twoją tezą o piętnowaniu seksualności. Trzeba też podkreślić, że nie piętnowano bezdzietności tak jak homoseksualizmu. Także teza dziurawa jak durszlak (naczynie do odcedzania). Co do roli kobiet, to masz:
https://www.wykop.pl/link/1858942/eng-wykonywanie-przez-mezczyzn-kobiecych-prac-negatywnie-wplywa-na-wspolzycie/

https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/9572187/Couples-who-share-the-housework-are-more-likely-to-divorce-study-finds.html

https://www.wykop.pl/link/2801415/zrobilam-kariere-maz-zostal-w-domu-z-dzieckiem-przestal-byc-dla-mnie-atrakcyjny/

Bonus: https://www.wykop.pl/link/4876937/recepta-na-udane-malzenstwo-mala-liczba-partnerow-seksualnych/

Co do rasizmu, to masz- oficjalne dane z gov.uk: https://www.wykop.pl/link/6418437/przestepstwa-z-uzyciem-noza-w-londynie-oficjalne-dane-metropolitan-police/
Pokaż mi czarnych naukowców (tylu ich jest na Zachodzie i nawet łatwiej im się
@KawaJimmiego: ja nie jestem zwolennikiem postępu naukowego, dzieckiem oświeconej nauki i badań. Jak chcesz się wymieniać badaniami to naprawdę nie do mnie. Nauka dziś służy przede wszystkim racjonalizacji władzy/jej narracji/bytów spojonych jak korporacje.

Pokaż mi czarnych naukowców (tylu ich jest na Zachodzie i nawet łatwiej im się disrać ba studia) i ich odkrycia. 60% i coś 50% czarnych w USA/ UK wychowuje się bez ojca.


Zapomniałeś tylko wspomnieć jak biali ludzie