Wpis z mikrobloga

@KawaJimmiego

Koleś, ile to rzekomo pokoleń temu było, 100 lat temu? Byłeś w ogóle za granicą; a w ogóle wiesz ilu czarnych nie ma nic wspólnego z żadnymi represjami?


Cała Afryka była kolonizowana, i można co najwyżej mówić o mniejszych lub większych szkodach. A 100 lat to tak naprawdę tyle co nic. Zobacz choćby na spory w Polsce teraz a jak wyglądało to 200 lat temu. To jest konkretny konstrukt, który kreuję
@KawaJimmiego

Że ja niby jestem krypto-homo?


Nawet przyjmując najgorsze intencje wobec ciebie autora wpisu, nijak z niego nie wynika oskarżenie o kryptogejostwo. Urojenie wyciągnięte z głębin dupy. A jednak wyskakujesz od razu krzycząc jak Filip z konopii "ja nie jestem gejem! To projekcja! Chyba ty!"

Zupełnie jak Turkowie, gdy ktoś powie w ich obecności "rzeź Ormian", albo dawniej ruscy na słowo Katyń.

Wyrzuty sumienia i brak pogodzenia się z własną tożsamością muszą
@KawaJimmiego

Wystarczy zapoznać się z dodanymi przez mnie znaleziskami.


Napędzanie nagonki na gejów, bo gdzieś na drugim końcu świata ktoś coś zrobił 10 lat temu, powoływanie się na badania niemal ze śreniowiecza, negacja edukacji seksualnej, która eliminuje patologie, przywoływanie po kilka razy tych samych badań sprzed dekady, jednocześnie cenzurując niewygodne wnioski, które z nich wynikają, proponowanie gejom niebezpiecznej dla ich życia i zdrowia alternatywy w postaci celibatu, która jest w dodatku nienaturalna
@KawaJimmiego

Tak to akurat będzie z tęczakami jak już spełnią swoje zadanie, dla którego są wykorzystywani.


Powtarzacie to już ponad pół wieku, dajcie spokój. Jak na razie to w kolejnych krajach są związki partnerskie, śluby, a liczba krajów penalizujących homoseksualizm zmniejsza się z roku na rok. Gdzie masz jakiekolwiek oznaki czegos takiego?

Tak jak było z BLM


Trochę inna skala i metody, nie sądzisz?

Naprawdę myślisz, że wszystkich nagle zaczął interesować los
@Nie_RabarbaR

a prawda jest taka, że ludzie mają gdzieś preferencje seksualne


Dlatego większość z nich popierała jeszcze niedawno penalizację homosekusalizmu.

Homoseksualni mężczyźni prezentujący się jako mężczyźni z klasą nie są celem nienawiści ze strony społeczeństwa.


Szkoda, że badania społeczne mówią kompletnie co innego, a w Polsce jest najwyższy w Europie odsetek osób homo, które nigdy w życiu nie trzymały się nawet za ręce z partnerem. Skala przemocy też w topce.

Jakie masz
@Nie_RabarbaR

Mężczyźni hetero są też obiektem wyśmiewisk z wielu stron,


Ktokolwiek kiedykolwiek wyśmiewał męzczyznę hetero za bycie hetero? Przyznam, że się z takim przypadkiem nie spotkałem. Sytuację odwrotną możesz znaleźć czytając praktycznie dowolny komentarz w mediach prawicowych pod artykułem na temat gejów.

Poziom jest porównywalny,


Oczywiście masz na to dowody? W innym przypadku do nic nie warte opinie laika.

więc nie można powiedzieć, że "społeczeństwo nienawidzi ich bo są homo".


Można to
@KawaJimmiego

Na Zach. homo już się znudzili,


Bo nie ma już tam prawnej dyskryminacji osób homo? O czym tu mówić?

nawet homo i feministkom już odebrano ich dotychczasowe miejsce w hierarchii


Bzdura, co najwyżej kilku wariatom, którzy chcą się przypodobać takim jak ty, upokarzając się do poziomu zwierząt. TERFy, kryptocioty itd.

Wrcajac do faktów naukowych - konsensus naukowy, uznawany przez wszystkie liczące się organizacje psychiatrów na świecie, jednoznacznie uznaje, że homoseksualizm nie
Cała Afryka była kolonizowana, i można co najwyżej mówić o mniejszych lub większych szkodach. A 100 lat to tak naprawdę tyle co nic. Zobacz choćby na spory w Polsce teraz a jak wyglądało to 200 lat temu. To jest konkretny konstrukt, który kreuję perspektywę.

@TheKirghizLight: Polacy jadą z niczym za granicę i się dorabiają. Również ci z niepełnych rodzin. Często kiepsko mówią w danym j. obcym, a jednak dają radę. Ci
Nawet przyjmując najgorsze intencje wobec ciebie autora wpisu, nijak z niego nie wynika oskarżenie o kryptogejostwo. Urojenie wyciągnięte z głębin dupy. A jednak wyskakujesz od razu krzycząc jak Filip z konopii "ja nie jestem gejem! To projekcja! Chyba ty!"

Zupełnie jak Turkowie, gdy ktoś powie w ich obecności "rzeź Ormian", albo dawniej ruscy na słowo Katyń.

Wyrzuty sumienia i brak pogodzenia się z własną tożsamością muszą być bolesne ( ͡º ͜
Zapewniam cię, widzą to doskonale. Na pewno w dużej mierze pomaga im w tym cytowanie przez ciebie antynaukowych blogów religijnych, którzy każdy fakt naukowy odpierają teoriami spiskowymi o lobby gejowskim istniejącym 50 lat temu i wehikułach czasu, przenoszących wyniki głosowania z 1974 roku na rok wcześniej

@Ekspert_od_niczego: Chodzi ci o amerykańskie oficjalne dane rządowe, brytyjskie oficjalne dane rządowe czy może ostatnie oficjalne dane z Australii dotyczące sekwencjonowania genetycznego?
@KawaJimmiego

Chodzi ci o amerykańskie oficjalne dane rządowe, brytyjskie oficjalne dane rządowe


Nie, chodzi o całą resztę, czyli zdecydowaną większość, czego postujesz. Zaczynając od skończonego nieuka i katolickiego furiata Kinneya.

Plus spamowanie non stop badaniami sprzed 10-15 lat, bez wytłumaczenia, bez wniosków zawartych w pracy, też opisałem.

oficjalne dane z Australii dotyczące sekwencjonowania genetycznego


A tego nie widziałem, przypomnisz? Znając ciebie, jestem gotów założyć się o każde pieniądze, że pominąłeś niewygodne meritum,
Wrcajac do faktów naukowych - konsensus naukowy, uznawany przez wszystkie liczące się organizacje psychiatrów na świecie, jednoznacznie uznaje, że homoseksualizm nie jest zboczeniem - bo nie spełnia żdanych cech z definicji zboczenia. To, że jakiś analfabeta bez szkoły ma inny zdanie, nic nie zmienia.

@Ekspert_od_niczego:
To nie jest oficjalne stanowisko APA (że nie da się zmienić orientacji). A jeżeli się da (są takie przypadki) , to i można to uznać za