Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem 34letnim facetem z ustatkowana rodzina.
Chciałbym poznać obecne standardy pomiędzy niebieskimi a różowymi w momencie poznawania się.
1.Czy różowe same od siebie podczas rozmów wysyłają nudesy? czy tylko gdy niebieski o nie zapyta? Chodzi mi o normalną rozmowę na messengerze
2.jak wyglądają pierwsze randki co się na nich robi o czym się rozmawia.
3.po której randce lądują w łóżku?

Nie interesują mnie tindery/badoo tam ludzie umawiają się tylko na seks co zakrzywia obraz relacji oraz pewnych standardów i zachowań wobec obu płci.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ff9d073be9540a5d02388d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystko to kwestia indywidualna, nie ma określonych ram czasowych kiedy co musi nastąpić. Jak ludzie lgną do siebie bardzo to szybko się temat rozwija, jak mniej to wolniej. Jednak spotykając się z kimś, czy mając z kim kontakt, wszytko powinno się rozwinąć w przeciągu tygodni lub miesięcy.Chodzi o rozwinięcie znajomości.
Zbyt szybko w przeciągu dni nie da nic poza krótką zabawą i nara. Zbyt długo przestrzeń roku, dwóch lat, czy
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie ma obecnie żadnych standardów dotyczących zachowywania się obu płci w kontaktach między sobą, to wszytko się już zatarło. Jak ludzie chcą się rypać na pierwszej randce to ich sprawa i wybór, jak chcą z tym czekać do ślubu to samo. Wszytko to kwestia indywidualnego wyboru, postaw, zasad, wartości. Mityczny seks na trzeciej randce to wymysł komedii romantycznych i kolorowych szmatławców modowych, typu cosmo.

Dawniej wprowadzano zasady i sztywne ramy