Wpis z mikrobloga

Największa beka, że te pisma o ewidencjonowaniu samochodów terenowych dla wojska, WKU wysyłają w tym samym czasie, w którym wysyłają pisma do młodych chłopaków którzy w tamtym roku skończyli 18 lat, że mają się stawić na komisję wojskową która ich też zewidencjonuje i sprawdzi ich przydatność dla wojska XD

Oczywiście o tym w mediach już żadnych płaczliwych artykułów nie ma.

#pieklomezczyzn #wojsko #wojna #ukraina #rosja #heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu
s.....i - Największa beka, że te pisma o ewidencjonowaniu samochodów terenowych dla w...

źródło: comment_1643958630aDQnkjnBlGwykBMSZ16UaH.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@Ramone w drugiej połowie lat 90 to cinquecento był uważany za dobry samochód.
Świat od tamtej pory poszedł do przodu. I to znacznie. Obyczaje lekarzy również i dziwi i szokuje mnie to że jeszcze 15 lat temu ktoś tym lekarzom starej daty nie wyjaśnił że nie jesteśmy Armią Czerwona i sprawne jaja i #!$%@?, akurat nam nie są nam potrzebne żeby nieść pokój na terenach zdobycznych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: po co wojsko w sumie bierze te auta? Ktoś pisał, że to tylko formalność i spisanie, że taki pojazd istnieje. Ale przecież ja mogę w ten sam dzień go zepsuć i już będzie bez wartości dla armii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a do tego w trakcie wkładają mu rękę w gacie żeby sprawdzić czy ma dwa jajka.


mi tam nie wkładali nic. Może miałeś postępowego lekarza na komisji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@skitarii: ale sisiora oglądali
  • Odpowiedz
mają się stawić na komisję wojskową która ich też zewidencjonuje i sprawdzi ich przydatność dla wojska XD


@skitarii: ale wiesz że wezwanie na kwalifikację przysyłają władze cywilne?
  • Odpowiedz
@skitarii: kwik o ewidencjonowanie aut (za które w razie zajęcia wypłaca się odszkodowanie, o czym już się nie chce pisać) pokazuje jak bardzo skretyniałym i zacietrzewionym środowiskiem stają się media. Przepisy były już wiele lat temu i stosowane są od dawna.
  • Odpowiedz
@skitarii: Ale jakie to ma znaczenie. Tak samo zawiadomienie w sprawie aut wysyłają do kobiet jak i do mężczyzn. Tak się tylko złożyło ze kobieta o tym napisała. A sam tez bym się #!$%@?ł jak ktoś by chciał mi „pożyczyć” auto bez możliwości odmówienia. Co ma do tego pobór? Gówno. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz