Wpis z mikrobloga

Największa beka, że te pisma o ewidencjonowaniu samochodów terenowych dla wojska, WKU wysyłają w tym samym czasie, w którym wysyłają pisma do młodych chłopaków którzy w tamtym roku skończyli 18 lat, że mają się stawić na komisję wojskową która ich też zewidencjonuje i sprawdzi ich przydatność dla wojska XD

Oczywiście o tym w mediach już żadnych płaczliwych artykułów nie ma.

#pieklomezczyzn #wojsko #wojna #ukraina #rosja #heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu
s.....i - Największa beka, że te pisma o ewidencjonowaniu samochodów terenowych dla w...

źródło: comment_1643958630aDQnkjnBlGwykBMSZ16UaH.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@skitarii: Nie każda komisja wygląda tak samo, ja niestety miałem tą nieprzyjemność i wszyscy moi znajomi których znam też więc jednak zdarza się to "badanie"
  • Odpowiedz
@kamolek: W czasie mobilizacji brane są wszelkie możliwe środki służące do obrony w tym transportu personelu, zawsze można się odwołać, jeżeli pojazd wg Ciebie nie nadaje się do takich działań z jakiegoś powodu.
  • Odpowiedz
@skitarii: Ale ty rozumiesz, że p0lka madka musi swoje bombelki odwieść tym suvem do szkoły? Bez samochodu będzie jak bez nogi, albo nawet bez dwóch nóg. Ja się dziwię, jak dzieci za moich czasów dojeżdżali do szkół, jak był jeden samochód w rodzinie, którym stary jechał o 6 do roboty.
  • Odpowiedz
Największa beka, że te pisma o ewidencjonowaniu samochodów terenowych dla wojska,


@skitarii: pamiętam kiedyś jakiś mirek też dostał pismo i panikował tu na wykopie to mu niektóre wykopki radziły aby za granicę uciekał.
  • Odpowiedz
największa beka


@skitarii: największa beka to jest z takich jak ty co nie wiedzą że w razie wojny to oni a nie kobiety pójdą na front i jest to tak samo naturalna kolej rzeczy jak to że kobieta rodzi dzieci. No chyba że chcecie żeby obce wojska zaoraly wasze majątki, wymazały z mapy wasz kraj a z waszych żon i córek uczynili darmowe prostytutki dla swoich. W sumie wam to będzie
  • Odpowiedz
największa beka to jest z takich jak ty co nie wiedzą że w razie wojny to oni a nie kobiety pójdą na front i jest to tak samo naturalna kolej rzeczy jak to że kobieta rodzi dzieci.


@Janusz_z_Rivii: XDDD ty może na front pójdziesz, prywatnie kulkę zarobić, ale wojsko nie potrzebuje niewyszkolonych ludzi.
  • Odpowiedz
@derek25 w miarę, ja miałem komisję 4 lata temu i jedyne co to trzeba było zrobić to stanąć przed komisją w bokserkach przodem i bokiem i to wsio, potem jakiś wywiad i na końcu wbitka do książeczki, fakt straciłem pół dnia siedząc tam ale no jedyna kompromitacja to w sumie stanie w bokserkach przed trzema lekarzami więc nic takiego tak naprawdę. Nawet nie pytali o jaja
  • Odpowiedz
to cię wyszkolą chłopie, czym ty się martwisz. Zyjesz iluzją tyle ci powiem. Poza tym jesteś zwykłym tchórzem co widać


@Janusz_z_Rivii: XDD napisał typ bredzący o szkoleniu wojska w czasie wojny, która potrwa tydzień czy dwa XD

Przede wszystkim nie jestem idiotą, co w twoim przypadku nie jest wcale pewne patrząc po tym co piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mroznykasztan: Ponieważ państwo co miesiąc zabiera mi i innym obywatelom grube pieniądze, niech sobie z tego samo funduje samochody, bataliony, karabiny i mundury, i niech się #!$%@? od własności prywatnej i samostanowienia.
  • Odpowiedz