Wpis z mikrobloga

Największa beka, że te pisma o ewidencjonowaniu samochodów terenowych dla wojska, WKU wysyłają w tym samym czasie, w którym wysyłają pisma do młodych chłopaków którzy w tamtym roku skończyli 18 lat, że mają się stawić na komisję wojskową która ich też zewidencjonuje i sprawdzi ich przydatność dla wojska XD

Oczywiście o tym w mediach już żadnych płaczliwych artykułów nie ma.

#pieklomezczyzn #wojsko #wojna #ukraina #rosja #heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu
s.....i - Największa beka, że te pisma o ewidencjonowaniu samochodów terenowych dla w...

źródło: comment_1643958630aDQnkjnBlGwykBMSZ16UaH.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@tigga: Po to, żeby wiedzieli czy mają, wojna może potrwać tydzień, a może potrwać dużo więcej. Nigdy nie ma stuprocentowej pewności, a tak do 10 fali rezerw albo i wcześniej SUVa gdzie wsadzisz paru ludzi czy wyposażenia będzie bezcenny
  • Odpowiedz
@skitarii: no to juz dawno ustalone ze jak chłop nie ma odpowiedniej wartosci genetycznej to jest niewidoczny dla p0lki. Kobita zapłacze sie jak ktos przerysuje jej zardzewiałego gruza bardziej niz jak chłop na froncie straci kończyny.
  • Odpowiedz
@derek25: Ale ty wiesz dziadku, że na komisjach wojskowych nie macają jaj już co najmniej 17 lat - bo tyle lat minęło od mojej komisji na której jaj nie macali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwuktalizuj info, bo szerzysz mity i każdy teraz powie, że wojsko to pedofile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@RedSensej Taką pracę sobie wybrali. Patologią jest to że osoby które odbyły zasadniczą służbę wojskową i dalej są w odpowiednim wieku mogą zostać powołane na ćwiczenia.
  • Odpowiedz
@LubieChleb: @Niemamwiedzy:
Nie szerze mitów bo byłem na komisji i wiem jak to wyglądało, do tego mogę Ci znaleźć min 10 osób które znam i miały takie badanie. Widzę, że wiesz lepiej ode mnie jak to wyglądało.
Zawsze mnie to #!$%@?, że znajdzie się jakiś ekspert który tak nie miał to od razu wie najlepiej i nigdzie indziej takie coś nie miało miejsca no bo przecież on tak nie miał
  • Odpowiedz