Wpis z mikrobloga

Gdy startował #kanalzero myślałem że to zwykły projekt biznesowy dla mariuszków z Brajton i spekulacje że jest to jakiś pisowski projekt to teoria spiskowa. No ale po dzisiejszym odcinku Mazurka ze Stanowskim zmieniam zdanie. Stanowskiego raczej nie podejrzewam o bycie więcej niż pożytecznym idiotą, ale Mazurek jest moim zdaniem sterowany z Nowogrodzkiej.

W dzisiejszym odcinku panowie poświęcili dobre 6 minut na gównotemat o paprotkach w Ministerstwie Sprawiedliwości kupionych przez Bodnara, rzecz kompletnie bez znaczenia, tak zabawna że nawet te ich podś#!$%@? wyglądają sztucznie na tym wideo. A wiecie czego zabrakło? Tak nieistotnej informacji jak wniosek o uchylenie immunitetu i aresztowanie wiceministra Romanowskiego z Solidarnej Polski. Jeszcze bardziej jest to zabawne gdy sobie ktoś obejrzy wcześniejszy odcinek gdzie komentowali aferę Funduszu Sprawiedliwości. Wtedy Mazurek mówił że on nie wierzy że ktokolwiek zostanie pociągnięty do odpowiedzialności, a i że w ogóle co to za afera jak wszyscy zawsze kradli - dzisiaj płacze że paprotki zostały kupione za publiczne pieniądze xD

Skrzywienie #kanalzero w stronę pisu jest tak duże że ciężko mi to wytłumaczyć jakimś przypadkiem.

#polityka #sejm #neuropa #bekazprawakow
UsmiechnietaPolska - Gdy startował #kanalzero myślałem że to zwykły projekt biznesowy...

źródło: śmieć

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@UsmiechnietaPolska: tam nie ma przypadkow, Mazurek to jest jawny lizodup pisu, Stano stara sie lawirowac gdzies pomiedzy konfa a pisem. Skrzywienie o ktorym mowisz zauwazylem juz wczesniej, dlatego nie ogladam juz ich wogole. Dla mnie to oficjalnie Kanal Ziobro.
  • Odpowiedz
Wtedy Mazurek mówił że on nie wierzy że ktokolwiek zostanie pociągnięty do odpowiedzialności


@UsmiechnietaPolska: Nie wiem, nie jestem w temacie, dlatego zapytam: a ktoś został pociągnięty? Ktoś znaczący? Jeśli nie został, to tylko czas pokaże, czy Mazurek słusznie wątpi, czy nie.
  • Odpowiedz
@matti-nn: To że Stano będzie robić powiedzmy prawacko-konfiarski content to było dla mnie oczywiste. On jest takim trochę chłopkiem roztropkiem i widownie ma jaką ma, więc dziwne by było jakby zaczął robić jakiś lewicowo-liberalny kanał. Ale to że ten projekt pójdzie w stronę ordynarnej pisowskiej propagandy to się jednak nie spodziewałem, chociaż po tym że Mazurek jest zaangażowany to można było się domyślać że może tak być.
  • Odpowiedz
@UsmiechnietaPolska:

Stanowskiego raczej nie podejrzewam o bycie więcej niż pożytecznym idiotą


srtanowski to wyrachowany oportunista któremu, jak wiadomo dzięki zażyłości z agentem 711, korupcja nie śmierdzi, i wie że jak pomoże pisowi w powrocie do władzy to będzie miał udział w takich wałach jak "red is bad", tylko na zapewne jeszcze większą skalę i dlatego robi to co robi
  • Odpowiedz
@13f14:

Nie wiem, nie jestem w temacie, dlatego zapytam: a ktoś został pociągnięty? Ktoś znaczący? Jeśli nie został, to tylko czas pokaże, czy Mazurek słusznie wątpi, czy nie.


Romanowski w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej straci immunitet i ląduje w areszcie. Powiem tak, żeby wątpić że nikt z Solidarnej Polski nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności w sprawie w której jest mały świadek koronny, są nagrania jak ich politycy rozmawiają o popełnionych przestępstwach,
  • Odpowiedz
@UsmiechnietaPolska: tez sie troche nie spodziewałem, że pójdą tak jawnie. Można odnieść wrażenie czasem, że oglada sie tv republike, a sądząc po komentarzach to widownie mają ta sama.
I spoko niech robią co chcą, tyle że to wszystko pod płaszczykiem "kanału dla wszystkich", nie mają jaj, jak wspomniana stacja, wprost sie zadeklarować.
Dlatego uważam, że libki i lewica powinni bojkotować ten kanał, zaczynając od odsubskrybowania.
  • Odpowiedz
@UsmiechnietaPolska: To wszystko, co opisałeś, to jeszcze nie jest odpowiedzialność, a zaledwie jej ewentualne zwiastuny. Jak znacząca liczba znaczących osób pójdzie siedzieć i odsiedzi większość ZNACZĄCEGO wyroku, i/albo będzie musiała oddawać kasę i ją odda, to wtedy sprawiedliwości stanie się zadość i będzie można powiedzieć, że kogoś pociągnięto. Areszt to jeszcze de facto nie jest odpowiedzialność, szczególnie jeśli chodzi o areszt, który ma dopiero nastąpić. Posadzenie jakiegoś kozła ofiarnego, wyroki
  • Odpowiedz
@UsmiechnietaPolska: Ale was bolą media, które nie uderzają bezrefleksyjnie w PiS i przedstawiają prawicowy punkt widzenia?
Przeszkadzają wam media, które nie są uśmiechnięte i rzetelne i uderzają w obie strony konfliktu politycznego?
Przecież taki TVN do pięt nie dorasta Kanałowi Zero jeżeli chodzi o kwestie obiektywności.
Stanowski i jego ekipa wali we wszystkich równo w przeciwieństwie do mediów lewicowych, które są biuletynem KO i jego przystawek.
  • Odpowiedz
Stanowski i jego ekipa wali we wszystkich równo w przeciwieństwie do mediów lewicowych, które są biuletynem KO i jego przystawek.


@onucoutkajpysk: Stary, świeży przykład, Stanowski zrobił już chyba dwa wideo komentarze o Sutryku, bo ratusz wsparł finansowo jakąś wystawę uderzającą w graniczników, a w tym samym czasie jak PiS wypuścił swój rasistowski spot z losowymi murzynami z polskich ulic to Mazurek jedynie na marginesie wspomniał na zasadzie nie popieram, ale
  • Odpowiedz
@UsmiechnietaPolska:

Można też dodać, że Stanowski to jest taka czysta definicja "uprzywilejowany biały hetero facet", generalnie stwierdzenie używane przez lewicowców często jest odklejone, bo mówią często też wtedy o jakichś mariuszach z budowy, ale w stosunku do Stanowskiego to jest idealne podsumowanie. Przecież on na każde słowa krytyki daje jeden post na twittera w stylu "co to za wariatka" albo wrzuca pozew, żeby komuś zamknąć morde, bo ma miliony na
  • Odpowiedz