Wpis z mikrobloga

@tinder_project: wiesz co, bardziej by mi zaimponowała dziewczyna, która potrafi coś fajnego robić, ma jakieś ciekawe hobby, w czymś się rozwija albo posiada dużą wiedzę ogólną. To takie cechy zwiastują cierpliwość, sumienność, poświęcenie i oddanie, a nie zdjęcie w stylu Aj low #podroze i łoesu jaka jestem szalona, pacz leże w łóżku na wieżowcu. To raczej zwiastuje ruchanie z mokebe przy najbliższej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dawid-hopek: Jednak widać że p0lacy mają coś z deklami. Dlaczego Polscy mężczyźni jako jedyny Naród obrażają swoje rodaczki? Czy słyszeliście kiedyś żeby Niemiec obrażał Niemki? Czy Ukrainiec obraża w internecie Ukraińskie kobiety lub taki Białorusin powiedział coś złego na Białorusinki? Ja się nie dziwię, że Polki was nie chcą bo sracie zawsze do własnego gniazda xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kocimietka_BB: @Malinowy_homar_: Polacy gniotą Polaków. Polak to potrafi obsrać cały naród i kraj i własną rodzinę tylko po to by pan zza granicy uśmiechnął się.
Zawsze starałem się z tym walczyć i uświadamiać, ale on był drugi w kulach...

Smutne to jest
Czy Ukrainiec obraża w internecie Ukraińskie kobiety lub taki Białorusin powiedział coś złego na Białorusinki? Ja się nie dziwię, że Polki was nie chcą bo sracie zawsze do własnego gniazda xd


@Malinowy_homar_: Tak i tak. W rosyjskojęzycznym internecie jest dużo gorzej w wielu państwach- druga sprawa, że przez kulturę ZSRR duża część kobiet źle pojmuje wyzwolenie- więcej partnerów seksualnych, ciąż nastolatek, więcej rozwodów, aborcji, prostytucji itd. przy jednoczesnym przekonaniu, że np.