Wpis z mikrobloga

@tinder_project: wiesz co, bardziej by mi zaimponowała dziewczyna, która potrafi coś fajnego robić, ma jakieś ciekawe hobby, w czymś się rozwija albo posiada dużą wiedzę ogólną. To takie cechy zwiastują cierpliwość, sumienność, poświęcenie i oddanie, a nie zdjęcie w stylu Aj low #podroze i łoesu jaka jestem szalona, pacz leże w łóżku na wieżowcu. To raczej zwiastuje ruchanie z mokebe przy najbliższej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: Jednak widać że p0lacy mają coś z deklami. Dlaczego Polscy mężczyźni jako jedyny Naród obrażają swoje rodaczki? Czy słyszeliście kiedyś żeby Niemiec obrażał Niemki? Czy Ukrainiec obraża w internecie Ukraińskie kobiety lub taki Białorusin powiedział coś złego na Białorusinki? Ja się nie dziwię, że Polki was nie chcą bo sracie zawsze do własnego gniazda xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kocimietka_BB: @Malinowy_homar_: Polacy gniotą Polaków. Polak to potrafi obsrać cały naród i kraj i własną rodzinę tylko po to by pan zza granicy uśmiechnął się.
Zawsze starałem się z tym walczyć i uświadamiać, ale on był drugi w kulach...

Smutne to jest
  • Odpowiedz
Czy Ukrainiec obraża w internecie Ukraińskie kobiety lub taki Białorusin powiedział coś złego na Białorusinki? Ja się nie dziwię, że Polki was nie chcą bo sracie zawsze do własnego gniazda xd


@Malinowy_homar_: Tak i tak. W rosyjskojęzycznym internecie jest dużo gorzej w wielu państwach- druga sprawa, że przez kulturę ZSRR duża część kobiet źle pojmuje wyzwolenie- więcej partnerów seksualnych, ciąż nastolatek, więcej rozwodów, aborcji, prostytucji itd. przy jednoczesnym przekonaniu, że np.
  • Odpowiedz