Wpis z mikrobloga

Hej @czuczupikczu

Muszę się ujawnić - to ja byłem Twoim rezerwowym Mikołajem z #wykopaka .
Mam złą wiadomość - Paczka niestety zaginęła i już nigdy jej nie dostaniesz (,)
Reklamacja trochę trwała, ale w końcu dziś dostałem oficjalną odpowiedź od patałachów z UPS Polska, że u nich #kradno !!!
Paczkę ukradziono tuż przed jej dostarczeniem w Warszawie.

Mam zgłosić wartość i zawartość paczki. Na moje oko było gruuubo ponad 100€ ( ͡ ͜ʖ ͡)
Gdy dostanę odszkodowanie to umówimy się w sprawie jego przekazania.

BTW - trzeba być niezłym pechowcem, żeby najpierw trafić na parę, która się nie wywiązuje z zadania.
A następnie dostać osobę rezerwową od której paczka zostanie skradziona.

W komentarzu #pokapake - bo jeszcze mam zdjęcia zguby na komórce - najbardziej mi szkoda kart z autografami piłkarzy #bayernmonachium i skórzanego portfela na karty. No ale teraz czekamy na odszkodowanie.
szejas - Hej @czuczupikczu

Muszę się ujawnić - to ja byłem Twoim rezerwowym Mikoła...

źródło: comment_16438728767cN703neQ1sHt3hZw6Jy8H.jpg

Pobierz
  • 29
@szejas: Jejku, patrze na paczuche i widze, ze MEGA postarales sie, juz nie mowiac o wartosci zawartosci... po prostu szczenka mi opadla. Szkoda, ze kurier #!$%@?, pewnie zobaczyl zawartosc i stwierdzil, ze warto ryzykowac robote dla takich fantow. Bardzo dziekuje za napracowanie przy paczce, mega doceniam! ()

Nie przejmuj sie mirku, czasem tak sie dzieje, shit happens :) i tak, jakos dziwnie w tym
@szejas: Ahhhh UPS ( ͡° ͜ʖ ͡°) moje ostatnie 7 dni z nimi:
- wysyłka karty firmowej z siedziby firmy we wtorek 25.01 z gwarancją dostawy dnia następnego w środę 26.01 do godziny 15:00. W piątek 28.01 zapytałem HR czy mają numer śledzenia bo dalej nie ma karty - „zmieniono doręczenie” mimo że nikt nic nie zmieniał. Finalnie magicznie paczka pojawiła się u mnie w sobotę 29.01.
@murinius: jak masz kalkulator wysłania paczki to wpisujesz różne kwoty, w różnych kurierach jest różnie, ale w większości kwoty do 5000zł nie zmieniają ceny wysyłki, sprawdź sobie, 400zł to śmieszna kwota którą wziąłeś znikąd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justkilling: niestety, moje wielokrotne doświadczenie potwierdza, że tak kolorowo to nie działa. Deklaracja wartosci przesylki, a pozniejsze udowodnienie jej rzeczywistej wartości, to dwie różne rzeczy. Ale życzę OP-owi powodzenia i trzymam kciuki.