Wpis z mikrobloga

@deni28s: to taka ściema, że luzują obostrzenia, a mają na myśli że luzują dla zaszczepionych i luzują zwykle obostrzenia które były ponad te co np. w Polsce, w wielu krajach nadal mieli np. obowiązek noszenia masek na zewnątrz albo już mieli paszporty szczepień żeby wejść do restauracji i teraz to triumfalnie luzują
@dodd: Hiszpania/Włochy - to są tylko wypowiedzi. Hiszpani nie śledzę, ale np. we Włoszech ostatnio nauczyciel chciał popełnić samobójstwo poprzez samospalenie, a wprowadzony został niedawno wymóg posiadania szczepienia/ozdrowieńca do posiadania praw obywatelskich (pracy w instytucjach publicznych, korzystania z usług publicznych) - test nic nie daje
Kanada: Trudeau powiedział, że nie będzie negocjował z ludźmi, którzy sprzeciwiają się obowiązkowi szczepień
Czechy: Przeszła dziś w nocy ustawa która pozwoli rządowi zrobić wszystko z
jaka narrację te debile z lewicy będą miały teraz? Jachira tępa dzida komu będzie okazywać kartę dzbana?

@Pesa_elf: argument Ad zachodium RIP

@To_ja_moze_pozamiatam: na tym polega myślenie krytyczne, że są rozważane różne teorie :P
Ja ostatnio wymyśliłem teorie, że trzeba zakończyć pandemie, ze względu na zacieśnianie polityki monetarnej w Stanach, co planują zacząć w marcu. Będzie to dość bolesne dla gospodarki, więc może ktoś stwierdził, że nie potrzeba jej dodatkowo