Wpis z mikrobloga

A nie mówiłem, że tak właśnie będzie? Plan brzmi w razie problemów z popytem: ograniczyć podaż, albo po prostu sprzedawać wolniej, ale z marż nie schodzić. I tyle z tych wielopiętrowych teorii i intryg o tym jak to Evergrande kichnie, a na Plantach Racławickich jebnie.
#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kredythipoteczny
k.....o - A nie mówiłem, że tak właśnie będzie? Plan brzmi w razie problemów z popyte...

źródło: comment_1643829707c5uGcfezHQVKOBvgxcqHa9.jpg

Pobierz
  • 40
teraz firmy będą budować ale nie sprzedawać :)


@pastibox: Nah. Będzie się sprzedawać, tylko po prostu wolniej. Im się nie spieszy. Nie chcesz kupować? Wierzysz w świętą bańkę i jej niepokalane pęknięcie? To sobie czekaj, a deweloper nie obniży cen. To ty tu przebierasz nogami i dzwonisz :)
Deweloperzy srają pieniędzmi xD


@Vvam: No przecież dopiero co sam twierdziłeś, że "deweloperzy marże mają rekordowe" i że "jest z czego schodzić". No to mają te pieniądze, czy nie? Może się zdecydujesz na jedną wersję? :)
@kiedysniebylembordo: Potwierdzam, tak będzie. Byłem wczoraj na spotkaniu Polskiego Związku Deweloperów i było powiedziane jasno, że jest zakaz sprzedawania. Wszyscy mają się tego trzymać i nie puszczać mieszkań taniej. Jak jakiś deweloper zacznie się wyłamywać i sprzedawać taniej, żeby realizować zyski i utrzymywać płynność firmy, to jest kula w łep i do dołu z wapnem. Ulica ma być przekonana, że taniej nie będzie.
A to jak jest niech ocenia niezależne podmioty


@Wychwalany: No ale aktualnie jesteśmy na portalu ze śmiesznymi obrazkami i sami oceniamy, więc ja twierdzę, że nie słyszałem o jakichkolwiek problemach Echo Investment i w związku z tym zakładam, że ich nie ma. Jeżeli się mylę i EI ma problemy finansowe które uniemożliwią im trzymanie marż i sprzedawanie mieszkań wolniej, to niech ktoś poda jakiś twardy fakt o tym świadczący. Bo z