Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ostatnio przeglądając #tiktok natknąłem się na filmik jakiejś typowej #p0lka która wyśmiewała się z facetów którzy zarabiają w Polsce ok 3 tyś netto ( I nie mówimy tutaj o wykopach programistach 15k ) tylko realiach. Najzabawniejsze było to że typowi faceci który spuszczali się nad filmikiem tej #polki pisali dokładnie to samo co ta laska mówiła i tłumaczyli to tym że nawet na waciki nie starczy ( dla mężczyzn xD ) podkreśliła na koniec że te trzy tysiące to ona wydaje na paliwo. Jestem ciekaw czy to kolejna która zarabia na czyimś powodzeniu - na swoim facecie. Co wy sądzicie o takich zachowaniach?

Wg was ok 3 tys na rękę to dużo czy mało?

#blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie
  • 37
To nie znaczy, że #!$%@? ma się naśmiewać z biednych ludzi.


@agent733: Oczywiście, jednak jesteście podobni do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ona plecie głupoty i Ty ;)
Bo, niezależnie jak by głupia nie była, pisanie o czekaj skopiuję
"tej #!$%@? nasrałbym wodnistą sraką do mordy"
Nie wiele się różni poziomem.

Przemyśl to.
i tłumaczyli to tym że nawet na waciki nie starczy ( dla mężczyzn xD )


@pavl_:
Tak tylko na wszelki wypadek wytłumaczę o co chodzi z tymi wacikami:
Errad - > i tłumaczyli to tym że nawet na waciki nie starczy ( dla mężczyzn xD )

@...
@pavl_ Wyśmiewanie czyichś zarobków jest wysoce nietaktowne, natomiast sama bym chyba nie chciała spotykać się z facetem, który zarabia dużo mniej ode mnie, no chyba, że byłaby to sytuacja przejściowa (np. początki pracy po studiach etc). Na szczęście, nie mam takich dylematów, a to tylko luźny komentarz z mojej strony ;)
@CherryJerry
@pavl_
@ThirtyDoorKey
@Felix_Camora
Magazynier 29 lat po studiach 3500zl na rękę, dużo razy byłem ghostowany po przyznaniu się do pracy jaką robię. Mieszkam z rodzicami z dala od wojewódzkiego.

Mógłbym zarabiać 4600 na rękę w jakimś biurze ale odejmując mieszkanie i dojazd zarabialbym pewnie mniej niż te 3500 mieszkając u rodziców. I to jest różnica. Mógłbym też mieć jakiś pokój że studentami i mieć zbliżone zarobki do tych 3600 ale wolę
@sikalafou: Tylko ludzie nie rozumieją jednej rzeczy, że po studiach masz zawsze mega otwartą furtkę na rozwój, w przeciwieństwie do budowlańca czy magazyniera, który jak zostanie brygadzistą to będzie cud(tak dobry budowlaniec założyć może firmę, tylko ilu z nich to robi? 5%?)... Wystarczy wybrać firmę która pozwoli Ci na rozwój, co niestety czasami wiąże się z wyjazdem do innego miasta i zaczęciem życia od nowa bo inaczej nie da się tego
@Sonia_Zwierzynska: co to znaczy, że zarabiałbyś 4600 w "jakimś biurze"? Jakie masz kwalifikacje, że możesz pracować w "jakimś biurze" a zarabiasz jeżdżąc na widlaku i biegając z kartonami. Dosyć duża rozbieżność między "jakimś biurem" a #!$%@? z najmniej wykwalifikowanymi ludźmi. Chyba, że ci się wydaje że "w biurze to nic nie robio tylko kawę pijo" i wydaje ci się, że też mógłbyś to robić.
@sikalafou: do korpo na juniorskie stanowiska finansowo-operacyjne ciężko się dostać a tam pensja 5k netto nie przekracza. Wystarczy zobaczyć na linedinie jak stanowiska na zagranicznych korporacjach są rozchwytywane. Samo wyższe i język to czasem mało.
@Felix_Camora luksus mówię tu o tym że:
4600 brutto na własnym to nie to samo co 3600 z rodzicami mając własną chatę i piętro dla siebie. Dzięki temu więcej siana odkładam.

Obecnie są złe czasy do biura dla mężczyzn. W swoim magazynie sam widzę jak w 90% kobiety są przenoszone na stanowiska biurowe. Sam magazyn promuje teraz aktywność kobiet i kadra bezpośrednio mówi że "niech startuje o awans to pewnie dostanie bo