Wpis z mikrobloga

Kiedy byłem gówniakiem, myślałem że jak będę dorosły, to wykupię sobie pełen pakiet kablówki i będę całe dnie oglądał Discovery.

Mój niewinny umysł gówniaka zafascynowanego nauką nie mógł wtedy jeszcze przewidzieć, że zamiast Naukowego Murzyna, Pogromców Mitów i tego Hawkinga co ledwo się obudzi i już przy komputerze siedzi, na Discovery zaczną dominować jakieś złomowiska, kopanie złota i licytacje kontenerów ze śmieciami.

#heheszki #humorobrazkowy #discovery #nostalgia #gimbynieznajo #pasjonaciubogiegozartu #nauka
Pobierz s.....i - Kiedy byłem gówniakiem, myślałem że jak będę dorosły, to wykupię sobie pełe...
źródło: comment_1643786657s9lTTINr1nXtA8nboscj1b.jpg
  • 145
@skitarii: Szkoda strzępić ryja.
Z programów naukowych jedyne co obecnie jest to ~20 min Astronarium na TVP 3 raz na tydzień i to tyle.

Ale coż, vox populi, vox dei... :( Widać nie ma zainteresowania - zresztą, kto dziś z młodych ogląda telewizję? Ja nie.
@skitarii: Boże, moje dzieciństwo ;_; rodzina dosyć szybko miała kablówkę więc całe dni tylko bajki cartoon network i foxkids/jetix + kanaly naukowe discovery science i national geographic + muzyczne, chyba nawet załapałem sie na teledyski na mtv. Z czasem programy na discovery zaczęły się robić coraz bardziej powtarzalne, nie dochodziło nic nowego a człowiek dorastał i coraz mniej miał czasu na tv. Bajki też się zrobiły gorsze, jakieś nijakowe sjw stevie
Pobierz SzubiDubiDu - @skitarii: Boże, moje dzieciństwo ;_; rodzina dosyć szybko miała kablów...
źródło: comment_1643792819Qwtj0D8kkHB72LddprWuRr.jpg
Mnie na bardziej irytuje przypominanie co się działo 5 minut wcześniej, program 30 min w tym 10 min flashbacków xD


@SpaceMonkey: typowy format amerykański coraz częściej widywany też w naszych rodzimych programach. Ogólnie spece od psychologii wychodzą z założenia że większość ludzi to debile, których uwagę można przykuć najwyżej na 5 minut, a potem są rozkojarzeni, więc trzeba im co chwilę przypominać co się działo żeby nie stracili zainteresowania. Coś jak
@skitarii: Chłopie!! Ale mi dzień zrobiłeś!! Wczoraj właśnie mi się przypomniała ta reklama i zacząłem sobie nucić boom de yada xD
Czasy kiedy diacovery miało fajne programy. Jak jest w jednej piosence „there was music still on mtv” to teraz my możemy sobie śpiewać „there was science on discovery”
Dobrego dnia!