Wpis z mikrobloga

@Willy666 Alubtu nie chodzi tylko o Polskę wschodnią, "małe miasteczka" są również w Polsce zachodniej, i tak samo dotyka je masa problemów z którymi duże miasta się nie stykają.
Neuropę zapiecze jak znów PiS wygra na prowincji i znów będzie płacz jak to "ciemnota" nie chciała głosować na ich wspaniałych kandydatów. I dalej nie będą wstanie zrozumieć czemu tak jest.


@Fidel1: pewnie tak będzie, ale zrozum że na Polskiej prowincji nie da się wygrać w sposób etyczny. Jedyna szansa żeby wygrać na wsiach to mówić im to co chcą usłyszeć i ich przekupić tak żeby przejedli pieniądze i mieli z
@TurboDynamo

ale zrozum że na Polskiej prowincji nie da się wygrać w sposób etyczny.

Da się, tylko trzeba zacząć od zrozumienia problemów jakie jej dotyczą. I trzeba zaproponować rozwiązanie tych problemów.

Jedyna szansa żeby wygrać na wsiach to mówić im to co chcą usłyszeć czyli to co robi PiS.

PiS wykorzystał szansę którą dała mu PO, PSL i SLD, które gdy rządziły pokazywały że mają gdzieś prowincję.

A chcą usłyszeć kłamstwa o
Neuropę zapiecze jak znów PiS wygra na prowincji i znów będzie płacz jak to "ciemnota" nie chciała głosować na ich wspaniałych kandydatów. I dalej nie będą wstanie zrozumieć czemu tak jest.


@Fidel1: Ta i dlatego należy głaskać jakichś brainletów po główkach i obchodzić się z nimi jak z jajkiem, a i tak by zagłosowali na piss XD niech sobie głosują - kraj jest już tak #!$%@?, że zaraz będą żreć gówno
@Fidel1: Czytam twoje wypowiedzi i zliczyłem ponad 15 słów zamkniętych w cudzysłowie, za każdym razem bawi gdy piszesz "wielkomiejska elita", widać że od pługa kolega oderwany i go boli że inni mogą, potrafią, a on tkwi w tym samym miejscu. Nie wyslilaj się na zgrywanie intelektualisty, bo Ci zupełnie nie wychodzi, poza tym Ty nic do tej dyskusji nie wnosisz, tylko ujadasz na prawo i lewo.
A czemu wyjechali? Z jakich dwóch kluczowych powodów ludzie wyjeżdżają z małych miast? I co zrobiono przez ostanie 30 lat żeby to zmienić?


@Fidel1: Bo mieli ambicje. Mniejsze miejscowości mają tylko do zaoferowania brak kultury i rozrywek oraz pracę w lokalnym januszeksie w którym ludzie są traktowani jak gówno. I nie jest to wina ludzi z dużych miast tylko samych mieszkańców prowincji.

Nie ma kultury i rozrywek bo mieszkańcy prowincji po
@Zych0l

widać że od pługa kolega oderwany i go boli że inni mogą, potrafią, a on tkwi w tym samym miejscu.

Czad, detektywem nie zostaniesz. Ja również mam wyższe wykształcenie, tylko nie uznaję że z tego powodu jestem jakiś lepszy.

Nie wyslilaj się na zgrywanie intelektualisty, bo Ci zupełnie nie wychodzi,

Super, nigdy nie chciałem zgrywać żadnego intelektualisty.

poza tym Ty nic do tej dyskusji nie wnosisz, tylko ujadasz na prawo i
I kolejny, jak czytam debilizmy tworzone przez takich geniuszy jak ty, to nie dziwię się tym ludziom.


@Fidel1: Jakie debilizmy? Jak kogoś dalej bardziej bolą ośmiorniczki niż willa z basenem, apartamenty w centrum Warszawy i kilka zabytkowych dworków osrajtka czyli typowego cwaniaka i człowieka z nikąd, to nie ma dla takich ludzi ratunku i nie ma sensu do nich docierać. Niech gniją na swoim #!$%@?.
@Fidel1: Jakby to wyższe wykształcenie się na coś przekładało w tym kraju, wielkie mi osiągnięcie xD Proponuje bezpieczną posadę na mojej czarnej liście, brak możliwości rozwoju, cisza, spokój, sąsiad ma tak samo jak Ty, powinno Ci odpowiadać w 100%.
@Monke

Bo mieli ambicje.

Nie, to nie jest kwestia tylko ambicji, dochodzi jeszcze kwestia możliwości. A ludzie w małych miastach ich bardzo często nie mieli.

Mniejsze miejscowości mają tylko do zaoferowania brak kultury i rozrywek oraz pracę w lokalnym januszeksie w którym ludzie są traktowani jak gówno.

I co zrobiono żeby to zmienić?

I nie jest to wina ludzi z dużych miast tylko samych mieszkańców prowincji.

Winą ludzi z małych miast nie