Wpis z mikrobloga

@Fidel1: ziombel ty chyba nie czytałeś wesela. Chamy głosujące na PiS największa szkodzę wyrządzają nie nam, a sobie bo zydoelita poradzi sobie zawsze choćby pod rządami neobolszewików, a Ty i tobie podobni będziecie strugać cwaniaków i wielce oświeconych jednocześnie jedząc kanapki z sopocka i oglądając skoki narciarskie bo nie umiecie a co gorsza nie chcecie wyjść z biedy mentalnej. Za pisu wybudowałem dom i kupiłem nowa betę z salonu, a przeciętny
@Baba_z_makiem

winni naszej sytuacji są m.in rolnicy którzy głosowali na pis i emeryci a także sebki z hasłem "#!$%@?ć lgbt".

PiS w 2015 wygrał w każdej grupie wiekowej, w każdej grupie wykształcenia oraz we wszystkich grupach miast.
Tu masz tych "rolników i sebki".

Opozycja przez te wszystkie lata nie przedstawiła żadnej propozycji dla ludzi z prowincji, ich jedyne pomysły to kopiowanie PiSu.
@mateosz_inbecki

a Ty i tobie podobni będziecie strugać cwaniaków i wielce oświeconych jednocześnie jedząc kanapki z sopocka i oglądając skoki narciarskie bo nie umiecie a co gorsza nie chcecie wyjść z biedy mentalnej.

Czad, tacy jak ja czyli osoby z wyższym wykształceniem, z klasy średniej, która generalnie sobie radzi. Jedyna różnica jest taka że ja obecnie mieszkam w małym miasteczku i z tego powodu widzę różnicę między prowincją, i jej problemami, a
@brak_sumienia: kto #!$%@? wprowadził te określenia jak elity, chamy, wielkomiejska inteligencja do dyskusji w ogóle? Co to za walka miasta ze wsią. Już sam język pokazuje jak my się mocno cofamy.

@Baba_z_makiem: twoje pojęcie o mieście i wsi to chyba z wieku XIX jeszcze xD

To rzeczywiście krzywdzące atakowanie ludzi o innych poglądach. W tym sensie, że osobe przeciwną LGBT to jasne, można swobodnie atakować jak i ona to robi
@Fidel1: Czad, napisz jeszcze z 100 razy. A jakie zmiany chce wprowadzić prowincja? i moze coś więcej od siebie a nie brać dopłaty unijne, szerzyć kumoterstwo (większe niż w mieście). Byłam w małym miasteczku i to jak tam ludzie się obgadują i obsadzają stołki swoim kuzynostwem to nie chciałabym tego nigdzie indziej. I te krusowskie przywileje, po ktoś ma kawałek pola którego nie uprawia dobre sobie, dostaje za to dopłaty, chociaż
A co ta "wielkomiejska inteligencja" proponuje prowincji?


@Fidel1: Pytanie powinno brzmieć: Co prowincja proponuje prowincji? Ostatecznie każdy jest odpowiedzialny za własną dupę. Na razie to prowincja oczekuje że ktoś przyjdzie i naprawi wszystkie jej problemy, wyzywa cały świat i głosuje na ludzi którzy zaciągają kredyty i przekazują hajs prowincji na przeżarcie. Doprowadziło to do kryzysu który dopiero się zaczyna rozkręcać, w rezultacie którego prowincja będzie żreć gruz a "wielkomiejska inteligencja" będzie