Wpis z mikrobloga

@Fidel1: ja nie wiem dlaczego to robię i dlaczego inni w ogóle ci odpisują, skoro ty masz max 15 lat i dostałeś wczoraj czwórkę z wosu, wiec się chcesz pomądrzyć, ale ok, niech ci będzie xD

Zaprzeczasz sobie w każdym kolejnym zdaniu, muszę przyznać, ze chociaż #!$%@? mnie niemiłosiernie to mega to zabawne xD CZAD

Jak ktoś ci zadaje merytoryczne pytanie to mu wyskakujesz z jednym powtarzanym tekstem "A CO WIELKOMIEJSKIE
przesadziła z tak mocnym określeniem, ale poniekąd ma rację. Powiedziała to o czym wiele osób mysli. Np. o tym że w naszym kraju strach przed wrogiem oraz kościół wypiera rozum.


@Baba_z_makiem:

Cały "strach przed wrogiem" wynika z historii, a historii uczymy się aby ona się nie powtórzyła

Już za miesiąc Rosja zacznie mobilizować pierwszych migrantów z krajów turkijskich w kierunku Polski
@wcfilmowe

skoro ty masz max 15 lat i dostałeś wczoraj czwórkę z wosu

Czad.

Zaprzeczasz sobie w każdym kolejnym zdaniu,

To pokaż te zaprzeczenia.

Jak ktoś ci zadaje merytoryczne pytanie to mu wyskakujesz z jednym powtarzanym tekstem

Z jakim merytorycznym pytaniem?

"A CO WIELKOMIEJSKIE ELYTY Z TYM ZROBIO?" zarzucasz innym, że nie mają rozwiązań, kiedy jedyne co robisz to oczekujesz gotowych rozwiązań xDDDD CZAD


Nie ja twierdzę że jestem "elitą". Ja mam
ale tu lewackoneuropejskie szambo wybiło. Elyty internetu i Polski na pewno nie sa w tej grupie ciemnogrodzkiej na pewno nie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a historii uczymy się aby ona się nie powtórzyła


@Phallusimpudicus: nie, historia nas nic nie nauczyla. Sytuacja prawie identyczna jak przed IIws - wywiad spi, armia w rozsypce, pokloxeni ze wszystkimi dookola, ruszajacy sie w dyplomacji jak slon w skladzie
przesadziła z tak mocnym określeniem


@Baba_z_makiem: przypominam mamy rząd nasyłający przed wyborami ludzi na mniejszości żeby wygrać i to działa. Mamy samorządy wprowadzające strefy wolne od LGBT. Mamy zakaz aborcji w zagrożonej ciąży przez który umierają matki. Mamy w sejmie ludzi proponujących batożenie gejów i zakaz "homoseksualnej propagandy".

To jak to grzeczniej nazwać? Kraj nowoczesny inaczej?
przesadziła z tak mocnym określeniem, ale poniekąd ma rację. Powiedziała to o czym wiele osób mysli. Np. o tym że w naszym kraju strach przed wrogiem oraz kościół wypiera rozum.


@Baba_z_makiem: Bardziej powiedziałbym, że więcej jest tych, którzy się boją "a co o nas zagranico powiedzo".
Serio? Ja uważam, że ta kobieta jest nawiedzona ale akurat z tym ma racje. Skończmy z tym onanizmem polskością. Prawda jest taka, że w wielu aspektach jesteśmy skończonym ciemnogrodem i trzeba o tym głośno mówić bo tylko tak możemy być lepsi.