Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 180
@bobiczek: Range Rover Sport 2005 - samochód za 25k zł gdzie faktura za drobny serwis zawieszenia i olejowy wynosi 28k zł brutto ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 289
@bobiczek kiedyś kupiłem takiego. Pojechaliśmy sprawdzić go w aso. Po 2 godzinach trzepania i fakturze na ~1200 pln wydano werdykt że nadaje się do zakupu. Do domu miałem że 100 km. I nie dojechałem. Wysral się silnik.
  • Odpowiedz
@Eternit_z_azbestu: Ta potega to takie ich troche pobozne zyczenia. Bo tak naprawde na calym swiecie znany ( i szanowany )jest tylko Rolls. Ktory zreszta nalezy chyba do BMW

Kiedys oczywiscie defendery i serie jezdzily po calym globie, ale to raczej z przymusu, bo w koloniach na nich innego nie pozwalali a jak tylko mogli to sie przesiedli na land cruisery i o defektorach nikt juz nawet nie mysli.

Mam sie za pasjonata motoryzacji i staram sie sprobowac wszystkiego i nie wypowiadac sądow bez pokrycia albo bazujacych na jednostkowych przypadkach. I zawsze jak sie sparze na jakims angolu mowie sobie, ze to ostatni raz. Po czym przy nastepnej okazji znowu wladam reke w ogien z nadzieja ze sie nie poparze.
A brutalna prawda jest taka, ze to gowna sa nie samochody. Przekombinowane , niedopracowane z absurdalnymi rozwiazaniami technicznymi, ktore nie maja prawa dzialac. Do tego anglicy maja niebywaly talent do wynajdowania sobie do wspolpracy najgorszych mozliwych firm i silnikow. Wystarczy wspomniec FoMoCo czy
bigger - @Eternitzazbestu: Ta potega to takie ich troche pobozne zyczenia. Bo tak nap...

źródło: comment_1643634665Ba7Rby7pvADLeatIabjPMI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AllOver: śwagier chorował na to auto i ostatecznie je kupił, jeździ się naprawdę przyjemnie, napęd na 4 koła w zimie daje frajdę, uczucie "wyższości" i "wielkości" na drodze uzależnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale serwis to jest kosmos - nikt nie chce się podjąć grzebania w tym, a specjalizujące się serwisy LR/RR liczą się grubo, faktury 20k+ za wydawałoby się pierdoły nie są rzadkie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bigger: jak tylko zacząłem mieć kontakt z kliką mechaników (z 15 lat temu) to każdy mówił że nie kupuje się aut z Francji i Wielkiej Brytanii. Chyba, że jesteś #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz