Wpis z mikrobloga

@brednyk:

ciekawe czy Stanowski się dołączy do prania brudów Michniewicza i Fryzjera czy był taki wyszczekany tylko w sprawie Najmana?


Czesław przychodzi do Stanowskiego na grilla. Takiego kolesiostwa jakie będzie teraz w reprezentacji nie uświadczyliśmy nawet za rządów Laty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@The_Orz i na Wiśle zakończył.
Po Wiśle obrósł w piórka i odgrażał się, że pogrąży całe środowisko. Mijają lata i nie ma nic.
Dla Łodzi i Trójmiasta to już miał nawet materiał przygotowywany, jak to kibolka robi to samo co w Wiśle. Cisza.

Może niektórych zaskoczę - to co się działo w Wiśle to jest fenomen. Nie mówię tu o wpływach chuliganki/mafii w klubie, ale o wyprowadzaniu kasy na taką skale.

Ja
@Lolenson1888: ja wiem że to jest portal gdzie teraz większość osób siedzi albo w szkolę albo ma ferie i dla większości reprezentacja Smudy to czasy przedszkolne ale jak mówimy o kontakcie Michniewicza z Fryzjerem to przedstawmy kontekst, a nie suche 711 połączeń. To nie jest tak że fryzjer był jakąś personą z jednego końca Polski, a Michniewicz z drugiego i sobie telefonowali. Fryzjer był mocno związany z Amicą Wronki, a im