Wpis z mikrobloga

w realnym świecie nigdzie nie cofasz w ciasnym zakręcie


@Atreyu: nigdy nie zdarzyło Ci się cofać tyłem na ciasnym parkingu gdzie trzeba jeszcze skręcać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Atreyu: @pablooooo: to teraz sobie wyobraźcie że na egzaminie ktoś się zatrzymuje na manewrze który ćwiczył kilkanaście razy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niby łuk jest łatwy nic skomplikowanego a mimo to wiele osób uwala ten manewr, możliwość zatrzymania nie wiele by pomogła jak potem trzeba ruszyć a to też sprawia duży problem na egzaminach
@smacznyy: no i na egzaminie jest jeszcze jeden nieoficjalny punkt - parkowanie tyłem i jest to realizowane praktycznie zawsze po "udanym" egzaminie z miasta na teren WORDu gdy odstawiasz samochód w ośrodku. Nie wiem czy tu można #!$%@?ć, obstawiam że tak. (Na kursach raczej nie uczą parkowania tyłem)
@Pimenista: No ale ogólnie to Ty mi wyjechales tu z egzaminem, kiedy mój wpis jest o placu manewrowym no ale mniejsza ja o zupie Ty o dupie ( ͡º ͜ʖ͡º) no ale masz racje z tym ze egzaminy w wordzie sa po to by wordy zarobili, jeszcze na początku wordy celowo oblewali kursantów żeby zarobić nawet jeżeli kursant jechal bezbłędnie dopiero po interwencji panstwa wordy sie
@smacznyy: Nie wiem, obie rzeczy były łatwe. Mój instruktor uczył mnie łuku na swoim prywatnym placu, na jakimś bardzo ciasnym łuku i uczył mnie jakimiś dzikimi metodami lusterko-tyczka-kierownica. Jak wjechałem na plac manewrowy w Wordzie to byłem w szoku, że jest taki szeroki i zrobiłem cały na czuja ( ͡° ͜ʖ ͡°)