Wpis z mikrobloga

@Qsdr ta typiara wygląda mi na patuskę bez starego co ze mną do gimbazy chodziła, 2 klasę miała kiblować i poszła do OHPu, też się nazywała Agnieszka i rocznik 02, wszystko się zgadza, była taka jebnieta, że nie potrafila zapamiętać passów do FB więc co tydzień zakładała nowego, krążyły plotki, że obciągała za dwie paki szlugów, pisaleś z nią jeszcze?
@tarushiba: pokazała klasę swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem. Taka lekkomyślność powinna być piętnowana bo teraz dziecko będzie dorastać bez ojca więc tej karyny mi w ogóle nie szkoda. A tak btw. Wątpię żeby on to ze swojego prawdziwego konta pisał
pokazała klasę swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem. Taka lekkomyślność powinna być piętnowana bo teraz dziecko będzie dorastać bez ojca więc tej karyny mi w ogóle nie szkoda.


@UgandaWarrior: ale skąd ty wiesz co tam się stało? Może jej naobiecywał gruszek na wierzbie, zrobił co chciał i uciekł?

Widzę że wy przegrywy macie większy problem z jej ciążą niż ona sama. Nawet patrząc po opisie laska się nie załamała i idzie do przodu rozwijając
@Qsdr obstawiam, że połowa ludzi, którzy są tak agresywni w kierunku do samotnych matek po wpadkach sama pochodzi z rozpadniętej rodziny. Gardzę bardzo ludźmi, którzy muszą w ten sposób podbijać poczucie własnej wartości. Gdybyście mieli powodzenie u kobiet, nie zajmowalibyście się takimi bzdurami przegrywy.
@Qsdr: powiem tak laska fajnie cie pocisnela ale ladnie tez naciaga spermiarzy na czyjegos bombelka jak wiadomo spermiarz przyjmie kazda kobiete, ladne pocisnonko z twojej strony ale mogles tak poleciec jakby ona napisala jakas dluza glebsza wiadomosc kogo szuka itd