Wpis z mikrobloga

@aett: no bravo! gownotest z internetu w którym posluchałeś swojej karty dźwiękowej, to teraz z tym triumfem jak już będziesz wypierdał do świata scamu i fantazji nie zapomnij spakować pasty na tranzystory poprawiającej scenę i kryształów na kable niwelujących zniekształcenia. W prawdziwym ślepym teście escie gdzie byś nie wiedział czego słuchasz nieodryznil byś kabla urznietego z przedłużacza od tego który wziąłeś pod zastaw chałupy
@szypko: brawo, robisz z siebie idiotę xD

posluchałeś swojej karty dźwiękowej


a na czym miałem słuchać plików cyfrowych? Odróżniałeś kiedyś pliki cyfrowe na czymś innym niż przetwornik DAC? xDDD pochwal się, bo jestem ciekawy.

ale dla twojej ciekawości nie testowałem tego na karcie dźwiękowej komputera, tylko specjalnie dla Ciebie wyciagnalem set Topping D90SE + Heed Canamp plus Sennheiser HD800s. Nie sprawdzaj cen.

W prawdziwym ślepym teście escie gdzie byś nie wiedział
Pobierz aett - @szypko: brawo, robisz z siebie idiotę xD

 posluchałeś swojej karty dźwiękow...
źródło: comment_1643218721XJCjKk8EIARJt0rV3EzijY.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szypko: nie uwierzysz, lepiej gra ( ) to jak tam z resztą odpowiedzi, na czym słuchasz plików cyfrowych, bo mnie zafrapowałeś? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szypko: xDDD jak mam #!$%@? powiedzieć liczbami xD człowieku, nie pogrążaj się, op się śmieje z faktycznie zabawnej poetyki recenzji audio a ty #!$%@?ś się w narracje ze 8 metrow kabla za 2k to audiopedofilizm, bo się z tym czujesz lepszy od innych a #!$%@? nawet nie masz pojęcia czym jest sygnał analogowy i cyfrowy, to jest dopiero śmieszne xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szypko: mam uszy i w przeciwieństwie do ciebie faktycznie słuchałem tych kabli, a nie teoretyzuje nie mając pojęcia o czym mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szypko: nie wiem, musiałbym poszukać

Z reszta, jak bede mial kiedys wiecej czasu to sobie jebne taki slepy test i podziele sie wynikami na wykopie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rockin: o ile jesteś w stanie się założyć, że jestem w stanie odroznic ten sam system z najtańszymi kablami a takimi z wysokiej półki?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szypko: a po co od przedłużacza? Do tej pory była mowa o kablach głośnikowych, od siebie dodam jeszcze interkonekty. Ten sam cd, wzmacniacz i kolumny, zmieniamy tylko najtansze standardowe kable na wybrane przeze mnie. Jesli mielibysmy sie zakladac to wiadomo ze mozesz byc obecny xd