Wpis z mikrobloga

@JanuszKarierowicz: Nie podniecaj się, prawdopodobnie nikt by nie musiał walczyć, bo nie byłoby sensu, jak Rosja by chciała wojnę, to tylko gdyby była pewna że ją szybko zakończy, a jakby ją miała szybko zakończyć, to nawet wezwania do jednostek WKU nie zostałyby wystarczająco szybko dostarczone, bo byłoby po sprawie.
A tak naprawdę to Rosja nie zaatakuje żadnego państwa NATO, dopóki któryś prezydent USA nie wyjdzie z sojuszu, więc cała ta debata
@Wassimir: tak, czekam na wybuch wojny i jak pozamykają granicę wtedy wyjeżdżam. Na Okęciu już na mnie jedynego będą czekać z otwartymi ramionami i cały samolot tylko dla mnie. Tak właśnie myślą niektórzy ludzie. Moja koleżanka czeka aż Ruskie wejdą do Polski to będzie bilety bookować xD
@Wassimir: zostaję, nie wiem czy wykopki nic tu nie mają, ale ja mam tu koty psa, dom zbudowany krwawicą rodziców, cała rodzina jest w Polsce i nie wyobrażam sobie nagle wszystko zostawić i uciekać, moje życie to ten chlewik polski, jaka by nie była polska ale to nadal mój kraj, wspomnienia, przyjaciele, majątek, rodzina i wolała bym żyć tu w biedzie niż na zachodzie bez nich. Ludzie przeżywali wojnę niektóre sentymenty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wassimir: zostaje, ale tylko dlatego że w sumie to mam to w dupie i nawet nie chce mi się uciekać. Jak mnie wezmą do wojska to się położę na podłodze i tyle z mojego pomagania będzie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wassimir: się wykopki zdziwią jak im ktoś mir na zachodniej granicy postawi i nie będzie chciał wpuścić, a niemcy na wypok.de będą się licytować kto i za ile ma ajfona i kurtkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)