Wpis z mikrobloga

po raz kolejny raz bredzisz i bezmyślnie walczysz o wardęge, prawdopodobnie wpłaciłeś mu jakieś siano lub go wspierasz i teraz próbujesz obronić własną decyzję


@Kroledyp: Niczego mu nie wpłacałem, nawet go nie subskrybuję na YT. Cała afera z Wersow rozkręciła się nie przez jej "opłacalność" związku z Frizem a o to, że jest pospolitą złodziejką. A że potem dorzucił swoje zdanie na temat jej związku to już inna sprawa, ale na
eraz z uśmieszkiem mówi że przecież to nic takiego i tak działa psychologia


@Kroledyp: wardega to głupio-mądry debil. Cieżki przypadek w #!$%@?, jest glupio uparty i mu się chce, nawet jak zobaczy ze jest w błedzie będzie udawał glupiego i grał w tego pingponaga ze to niby nie on, jak ostani debil bo nikt go za reke nie złapie a jak złapie to nie zmusi by się przyanał. A to że
@Kroledyp: Niczego mu nie wpłacałem, nawet go nie subskrybuję na YT. Cała afera z Wersow rozkręciła się nie przez jej "opłacalność" związku z Frizem a o to, że jest pospolitą złodziejką. A że potem dorzucił swoje zdanie na temat jej związku to już inna sprawa, ale na pewno nie to było fundamentem jakiegoś wjazdu na nią


@Takeyourwarlock: Nie przez to, przez to że ma wyobraźnie kapcia chodziła do programów swoich
@Kroledyp: ego kruche ma typ. Z abstra X czasu miał jednostronną kosę za to że coś powiedzieli 8 lat wcześniej na jakimś wypadzie na narty. Ja lubię oglądać te filmy wszystkich z commentary, bo tam ostatnio potrafia robić burze z byle guwna. Niedługo na patogalach to tylko commentary się będzie ze sobą napieprzać
@tomaszek1161: wiking nawet do revo się #!$%@?ł bo ten zwrócił mu uwagę, że zamiast skupiać się na sprawie to wjeżdża na prywatę i każde słowo oponenta potrafi odwrócić tak żeby wyglądało na jakąś wielką winę i rzecz godną potępienia, generalnie najbardziej go boli sukces innych i wszystkich za wszelką cene próbuję sprowadzić do swojego poziomu