Wpis z mikrobloga

@kodishu: Chodzi o to że kupenie torby produktów premium i mówienie że to drogie jest bezcelowe. Mozna wstawić zdjęcie lepszej W----y, kawioru i argentyńskiej wołowiny i napisać że "zobaczcie jak drogo". Tylko że nic to nie wniesie i będzie tylko subiektywna oceną kupijącego. Zeby ocenić skalę inflacji i spadek siły nabywczej trzeba by miec porónanie tych samych zakupów zrobionych w odstępie czasu. Wtedy możesz napisac za takie same zakupy rok
  • Odpowiedz
@kodishu: Wykopki standardowo XD krewetki tygrysie alko warte max 17 euro a oni mówią że burżuj.


Ja p------e XD takie zakupy w takim uk czy ie czy de moglibyście robić sobie regularnie bo was stać.


Widzę dalej na wykopie mentalność starych bab że co łon to je tylko schabowy z zimniakami

@PiersiowkaPelnaZiol: Raczej wazenie roznych standartow zycia.
  • Odpowiedz
  • 0
@mariuszMAXpalonko a czy on napisał gdzieś, że jest niezadowolony z tych zakupów i cen? Nie. Wręcz podziękował, że za takie pieniądze mógł zrobić takie zakupy. Dodatkowo zmieścił je w 2 torbach dzięki czemu mógł łatwiej przynieść je do domu.
  • Odpowiedz
jak za sam a-----l płacisz 100 zł to nie wydaje się tak drogo


@Sorines: jak przeciętny Polaczek ma takie pojęcie o cenach to ja się nie dziwię że tak pokornie dajecie się dymac każdego dnia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodishu: Myślę, że nie jest tak źle jeszcze. Generalnie dużo rzeczy z tego koszyka można kupić taniej. Warzywa, które tu masz są drogie, bo to nie sezon na nie. Ale większość z nich można kupić taniej. Pomidory malinowe zawsze są drogie o tej porze roku, w tamtym też płaciłem po 20 zeta za kilogram. Jabłka wczoraj kupiłem po 2,5 w Lidlu. Filety w kurczaka kupowałem w stokrotce po 15,99 i
kodishu - > @kodishu: Myślę, że nie jest tak źle jeszcze. Generalnie dużo rzeczy z te...

źródło: comment_1642928886jGmxrAnQIij03OTvijEuLD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodishu: No tak, a 8 stycznia mogła być za 17zl. Teraz też masz ceny pomidorów malinowych w zakresie od 14-20zl. Przecież w tych sieciach ceny zmieniają się dynamicznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodishu: No tak, a 8 stycznia mogła być za 17zl. Teraz też masz ceny pomidorów malinowych w zakresie od 14-20zl. Przecież w tych sieciach ceny zmieniają się dynamicznie.


@Qutaphone: o k---a. Czyli wytłumaczenie jest zawsze. Choćby najgłupsze.
  • Odpowiedz