Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niemamswojegologinu:

Ja np. nie mam czasu oglądać gazetek i robić obchodów, kupuje w jednym co potrzebuje i się #!$%@? zastanawiam co kupiłem ze tak drogo. Ale jak ser w ciągu miesiąca podrożał za 0,5kg z 9.99 na 11.49, czy masło kiedyś z 3zl na 6, albo olej z 7 na 11.99. To mnie #!$%@? strzela.


To może zacznij przeglądać gazetki skoro cię "#!$%@? strzela" żeby ostatecznie zyskać na zdrowiu psychicznym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodishu: "kosiarka nie jest produktem spożywczym ani dobrem kupowanym regularnie. Alkohol to przecież normalny środek spożywczy."

Alkohol, pomimo tego, że to środek spożywczy, nie musi być dobrem kupowanym regularnie. To bardziej zachcianka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodishu: "kosiarka nie jest produktem spożywczym ani dobrem kupowanym regularnie. Alkohol to przecież normalny środek spożywczy."


Alkohol, pomimo tego, że to środek spożywczy, nie musi być dobrem kupowanym regularnie. To bardziej zachcianka.


@Krupier: co nie oznacza, że mam z niej rezygnować. Co to za fikołek myśliwy?
  • Odpowiedz
  • 3
@kodishu
Ja jakoś strasznie nie analizuję

Ale zakupy od dawna robię przybliżone (dla mnie i konkubiny)

Jednak dopiero ostatnio regularnie zacząłem przekraczać
  • Odpowiedz
@kodishu: Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa
  • Odpowiedz
@kodishu: bo to alko nie jest potrzebne do życia, pojmujesz alkusie? Dorzuć do tych zakupów wagon malborasków to ci dopiero rachunek wyjdzie xddddd w sumie tego tylko tam jeszcze brakuje no i krata harnasia i jeszcze wiecej gównoslodyczy
  • Odpowiedz
  • 3
@kodishu Jakie tu #!$%@? siedza, nie moge czytac tych komentarzy. Zrobiles normalne, wrecz bardzo przecietne zakupy bez zadnej burzuazji, a ci sie zesrali, bo nie jesz najtanszej mortadeli.
  • Odpowiedz