Wpis z mikrobloga

zwykłe normalne zakupy


@PiersiowkaPelnaZiol: no akurat alkohol kosztuje normalnie, ale krewetki w naszym kraju nie należą do podstawowych środków spożywczych, jak masło i chleb, czy wędliny. I są u nas drogie. Więc te zakupy są siłą rzeczy drogie. Pomidory malinowe to raz, że jedna z droższych odmian, dwa mamy taką porę roku, że pomidory są po prostu drogie. Choć i tak je można dostać około 10 pln.

Mechanik to jeden
  • Odpowiedz
Inflacja jest na całym świecie. Powodem jest dodruk pieniadza rozdany przez pfr ludziom co wystarczylo że wykazali spadek obrotów w jednym miesiącu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodishu:

Zakupy weekendowe. Wartość ponad 330 PLN. Zmieściły się w 2 małych torbach ( ͡° ʖ̯ ͡°) Paragony w komentarzu. Dzięki PIS.


Ok, ale zapomniałeś wrzucić paragon z identycznymi produktami sprzed rządów PiSu oraz porównać do mediany zarobków
  • Odpowiedz
@kodishu robisz z igły widły, krewetki i alkohol od zawsze swoje kosztują bez tego byś zapłacił 214 zł to myślę że dość normalnie, wszystko drożeje kolego później wrzucę parqgony z Lidla z uk, zawołam
  • Odpowiedz
@kodishu: czytałem dzisiaj artykuł o tym że 200 lat temu ponad 90% ludzi żyło w skrajnym ubóstwie. Teraz wchodzę na wykop i czytam, że (pomijając cenę) to są normalne zakupy, standardowe. Dziwne uczucie.
  • Odpowiedz