Wpis z mikrobloga

@AdamMechanik: Ja miałem poważną chęć kupić Audi 100/A6 C4 w jakiejś fajnej wersji, ale te, które nie zostały zajechane na jakichś podlaskich wioskach już poszły w górę tak, że jednak szkoda mi taką kupę forsy za właściwie zwyczajne auto wyrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AdamMechanik: Kiedyś jeździłem A6 C4 i muszę przyznać, że do dziś zajebiście mi się podoba to auto - wnętrze ma już 30 lat, a do dziś uważam za zajebiście ładne i eleganckie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SzubiDubiDu: Najzabawniejsze jest to, że z jakiegoś powodu uważa się teraz, że 3-letni samochód to już do wymiany, a 10 letni to staroć. W latach 40-60 ubiegłego wieku normalką było, że samochody dziedziczyły dzieci po rodzicach i niemi dalej jeździły. Milion kilometrów to nie była jakaś wielka sensacja, a teraz, po kilkudziesięciu latach "postępu" 5 latek to już na złom w zasadzie, albo tylko dla Janusza ze wsi.
@GzS: Mój brat kupił w 2009r taką, w 2010 albo 11 przeszorował cały bok, 2x nadkole, 2x drzwi (lekko), 2x zderzaki.
W 2013 odkupiłem od niego nic z tym nie robiąc, w 2016 sprzedałem dla młodszego brata, który kompletni nic w nim nie robił i sprzedał w 2021 komuś na OLX, w tych miejscach gdzie ocynk odpadł nie było nawet dziur, przez kilka lat sam nalot, pod koniec rdza a druga