Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SzubiDubiDu: Mój gruz za 1800 ziko z 2001roku zrobił już 60kkm bez praktycznie żadnej nagłej awarii. Gdybym miał możliwość kupić bo drugi raz, to ani chwili bym się nie zastanawiał. A auto z tylu brzydkie jak noc, bo brava xD
  • Odpowiedz
e jest to, że z jakiegoś powodu uważa się teraz, że 3-letni samochód to już do wymiany, a 10 letni to staroć. W latach 40-60 ubiegłego wieku normalką było, że samochody dziedziczyły dzieci po rodzicach i niemi dalej jeździły. Milion kilometrów to nie była jakaś wielka sensacja, a teraz, po kilkudziesięciu latach "postępu" 5 latek to już na złom w zasadzie, albo tylko dla Janusza ze wsi.


@panropuch: Jest wręcz odwrotnie.
  • Odpowiedz
@henk: ja latałem V70 z 97roku, może 2.5 wolnossak był wolny i skrzynia automat zmieniała biagi jak emeryt ale za to palił 16l benzyny w mieście ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu jak jetsem w Polsce to jeżdżę tylko i wyłącznie moją 850 z 93 roku, beemka stoi praktycznie cały urlop w garażu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Automat, 4 biegi , minimum 10l w mieście <3
Tylko klimy mi brakuje.

Stan mechaniczny jak nowy to nawet nie ma co się popsuć.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: mój Ojciec miał taką 626, kupioną za 2700 PLN, chyba w 2015 roku, ależ to było wygodne. Szkoda, że silnik tam padł, i głupi ja z Tatą uznałiśmy, że zamiast remontować to pójdzie na złom. Dziś już takich na OLX nie ma. Co ciekawe, i dziwne za razem, do końca była w niej zdrowa blacha... Niepojęte jak na Mazdę XD
  • Odpowiedz