Wpis z mikrobloga

Mam dostęp do drewna i maszyn w pracy, luźna atmosferę z kierownikiem więc stwierdziłem że coś zrobię dla siebie, może sprzedam albo dam komuś, zbliżają się walentynki więc czemu by nie.

Wiem że zaraz śpece będą mi mówić żeby to wyszlifować (wiem), pomalować (wiem), poprawić (też wiem)
Takie pierwsze podejście a przed wami
"Tealight heart wooden holder" v.1.0 alpha xD
#diy #majsterkowanie #swiecznik #swieczki #wlasnejroboty #handmade #walentynki
Pan_Orama - Mam dostęp do drewna i maszyn w pracy, luźna atmosferę z kierownikiem wię...

źródło: comment_1642658932CxfRlLkUo2vQSincwm2oba.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Pan_Orama Fajne;)
też o takim dorabianiu do pensji myślałem.
Jak myślisz się "cenić"? Myślisz o jakiejś stawce za roboczogodziny i wliczasz to do ceny czy dajesz cenę " na oko"?
  • Odpowiedz
  • 1
@19ludwik91 fajne teraz są funkcje w telefonach, używasz opcji obiektyw i znajduje ci to w necie - coś takiego znalazłem w cenach od 20zl do 100zl
Fajna też apka z inspiracjami - Pinterest
Zobaczę jaki będzie efekt końcowy i wtedy wycenie

@bedelatac
Hah, właściciel prędzej, ale nie kierownik, spoko gość
Mam siatkę pełna już takich świeczników, kolejna kotów podstawek na telefon, a pełna stronę zapisanych projektów na Pinterest
  • Odpowiedz
@Pan_Orama Pinterest znam,

Pytam się, bo zrobiłem jedna rzecz, (magnetyczna listwa do odkładania kluczy z domu, auta oto) wystawiłem na tutejszym olx (emigracja here) i... Cisza.
Zastanawiam się czy cena za wysoka czy co...( ͡~ ͜ʖ ͡°) (dalem właśnie 80% ceny sklepowej)

No ale może sezonowe rzeczy będą miały lepsze wzięcie.( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz