Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kami-chan:

mnie wkurzają filmy, które udają ambitniejsze niż są w rzeczywistości, taki Marvel przynajmniej nie reklamuje się jako coś czym nie jest, z góry wiadomo co cię czeka. Gorzej z takimi jak np. ostatnio głośny "nie patrz w górę", który przedstawiany jest jako objawienie, a tak na serio to nie. Jeszcze wkurzają mnie niektóre filmy festiwalowe/niezależne, w których sam autor nie wie co miał na myśli


Dokładnie, jest wiele gatunków gdzie
@furcio: dokładnie, nowy zlot freethinkerów. Jakoś w życiu towarzyskim nigdy się nie spotkałem, żeby ktoś narzekał na Marvela, ale tutaj to widzę sami wyszukani filmomani. Czasem wystarczyło zwykłe "nie oglądałem", i nikt nie zarzucał że to durne filmy dla amerykanów. Co innego wojenki co lepsze DC czy Marvel, z tym się oczywiście spotkałem. Byłem w kilku firmach, znam ludzi z różnych środowisk i każdy żył, czy to nowym odcinkiem GoT, czy
TO NIESAMOWITE OPOWIEDZ NAM O TYCH RÓŻNICACH


@Jestem_robotem123: a po co, skoro Cię nie interesują na tyle, że musisz to wyrazić sarkazmem ukrytym pod caps lockiem? Zwracam tylko uwagę, że istnieją ogromne różnice jakościowe w tym kinie, to jakiś problem dla Ciebie?
@FEMBOYS: To tylko z pozoru łatwe, banalne pytanie a tak naprawdę jest zbyt głębokie by móc odpowiedzieć w jednym zdaniu.
Słowo "najbardziej" jest tu dość podchwytliwe.
Wolałbyś oglądać melodramat dla kobiet?
Jakąś kompletnie nielogiczną szmirę?
A może najnudniejszy film prawie bez akcji?
Ale fakt, filmy o superbohaterach staram sie omijać.