Wpis z mikrobloga

@warrengda: moi znajomi nie oglądają niczego z torrentów. Oglądają zwykle z serwisów VOD. Poza tym jedna rzecz to nie lubić filmów superbohaterskich a co innego pisać że chce się wymiotować jak je widzisz (a tak pisał OP). Ja do kina też na nie nie chodzę, w ogóle w kinie jestem raz w roku jak akurat planety ułożą się w odpowiedni sposób.
Wywyższanie się ponad innych bo czegoś nie lubisz lub lubisz
@FEMBOYS: Polskie filmy typu ‚dzień świra’. Niby trzeba zrozumieć ukryty przekaz. Nie ma tam nic ukrytego, trzeba tylko przefiltrować przekleństwa. Nieśmieszne, przerysowane i słaba gra aktorska.
@FEMBOYS: Głównie komedii z oklepanymi tymi samymi żartami tylko w innym wydaniu, albo gdzie najczęściej występującym słowem w filmie jest "#!$%@?" (czyli papryka wege), Marveli (znajdą się wyjątki, które lubię, ale to głównie te starsze tytuły), DC (akurat takie filmy jak Joker to bym oglądał), stricte romantycznych, typowych horrorów (nawiedzony dom, duchy, straszno, uciekanie przed psychopatą przez cały film etc.)
Ogólnie mało filmów lubię i ciężko żeby któryś mnie jakoś wciągnął, ale są wyjątki. Za to uwielbiam oglądać Kiepskich i jestem trochę fanem tego serialu.
@FEMBOYS:
- horrorow. Bo tak.
- Polskiej kinematografii. Ta dobra jest ciezka, zmudna, meczaca, brudna, przykra. A ta zla to 80% gowna, na ktore szkoda pieniedzy.
- 90 % chick flicks, obrazajacych inteligencje ogladajacych (jesli ja posiadaja) lub promujaca toksyczne, #!$%@? wzorce bezmyslnym babom.
- Polskie seriale. Bo poza BARDZO nielicznymi wyjatkami, sa kompletnym, oglupiajacym kalem. No i zrobily aktorow z kompletnych miernot.
- paradoki jak Trudne Sprawy, etc
@ab6661 wiesz... Serial serialowi nierówny. Mam tylko netflixa więc niewielki wybór , ale nawet tam masz gambit królowej , rojst , dark , czy - jak dla mnie rewelacyjny w swojej wymowie Black mirror. Pewnie jeszcze by się kilka znalazło ale nimom czasu
@FEMBOYS: wszystkiego z akcją z dupy, gdzie bohater powinien zginąć w 3 sekundzie, ale jakimś cudownym cudem nikt z 200 oponentów nie trafia go przez 15 minut, za to on wybija wszystkich 200 i ich krewnych do 3 pokolenia.
@FEMBOYS: ale ten marvel #!$%@? tak samo jak w gwiezdnych wojnach nie powinno byc slychac strzalow w kosmosie a w filmach akcji samochody nie powinny wybuchac od bycia trafionym przez kule z pistoletu.

Przebili titanica i avatara, zrobili rewolucje w kinie pod wzgledem traktowania filmow jako polączonego swiata zamiast osobnych tytulow a, ze jest to kino rozrywkowe, ile popularnych produkcji nie jest rozrywkowych?
Jakich filmów najbardziej nie lubicie oglądać!

Bo ja strzasznie nie lubie tych wszystkich komiskowych marvelowskich bzdur dla popcorniarzy, jak widzę kolejnego spajdermana albo innego nietoperza na kiju to aż mi sie słabo robi i muszę wymiotować! ()

@FEMBOYS: Ja też nie lubię o żadnych superbohaterach marvel itp
@warrengda: no najwyraźniej nie spotkałem i tak... funkcjonujemy w podobnym przedziale wiekowym. Wyszły ostatnio jakieś lepsze firmy rozrywkowe? Nic przełomowego nie widziałem, jeśli chodzi o trzymającą się kupy fabułę i znośne efekty. Nie wiem po prostu czemu te filmy są tak nisko oceniane, jeśli nie ma nawet dużej konkurencji z którą można by je zestawić, hejt dla hejtu. The Boys wysoko postawiło poprzeczkę, ale mówimy o filmach. Kiedyś znajomi jarali się