Wpis z mikrobloga

@warrengda: Serio? NIkt z Waszego otoczenia nie powiedział jeszcze, że kino komiksowe, to zwykłe gówno?

No nie, bo nie chciałbym mieć znajomych, którzy określają jakiś trend jako totalne gówno, albo mówią, że obejrzą za free jak nie będą mieli co robić. Raczej chciałbym w moim kręgu osoby otwarte, które są zainteresowane kinem jako sztuką ale też czymś zwykłym dającym radość. Dopiero wtedy możemy się różnić i to bardzo w odbiorze czegoś.
@Brandon95: jakieś argumenty za tym? może wymienisz te wszystkie filmy akcji które wyszły w ostatnim czasie, lepsze niż seria Marvela? Po prostu mam znajomych bez kija w dupie, którzy potrafią odróżnić czas na rozrywkę, od czasu na dramat czy film obyczajowy.
@Tapporauta: Zdziwiło mnie to stwierdzenie - "Byłem w kilku firmach, znam ludzi z różnych środowisk i każdy żył, czy to nowym odcinkiem GoT, czy to nową produkcją Marvela". Wśród moim znajomych mało kto mówił o filmach Marvela, GoT to już prędzej. Nie #!$%@? się jak coś, do tej serii też nic nie mam, same filmy być może są bardzo dobre. Kija w dupie też nie mam xD, nie moje klimaty po