Wpis z mikrobloga

50 zl dla 3 losowych osob plusujacych ten wpis (W KRYPTO)

pisalem wam o metamatrix jakis miesiac temu przed presale, wszyscy ci ktorzy dostali miejsce zarobili od x3 do nawet x100
ja sam wlozylem 2 bnb (4k zlotych) i wyciagnalem prawie 20 bnb (40k zlotych) a jakbym nie byl debilem ktory sprzedal w dolku to moglem miec duzo wiecej, wiem ze to nie sa jakies niesamowite pieniadze jak na krypto ale zawsze cos
kolejny projekt na ktorego presale staram sie dostac to MetaPlanet, jezeli chcecie mi pomoc to uzyjcie mojego ref linka https://sweepwidget.com/view/45026-oc83mt72/ffqa4h-45026
presale jest bardzo male a zainteresowanie spore wiec bedzie pompa
podsylajcie swoje referrale to tez postaram sie wypelnic zebyscie dostali punkty

zrobie tu jeszcze pozniej jakis giveaway bo to dzieki wam w sumie dostalem sie na ostatnie presale (bardzo wszystkim dziekuje)

i apeluje o to by ten wpis nie zostal usuniety, pomagajmy sobie w takich rzeczach i zarabiajmy, od tego jest ten tag

#kryptowaluty #rozdajo
  • 25
@PapaSar: na konto lepiej nie wypłacać bo jest jakaś minimalna szansa że urząd skarbowy się zainteresuje, teraz w każdym większym mieście masz bitomaty i jak masz np konto binance to możesz łatwo w takim bitomacie wypłacić gotówkę, albo możesz iść do praktycznie każdego kantoru i z kontem KANGA wypłacasz gotówkę też, ogólnie dużo jest sposobów

a zacząć najlepiej od założenia konta na binance, nowe projekty takie jak MetaPlanet startują poza giełdami
@PapaSar skarbówka ma 5 lat wstecz wgląd do przelewów. Jak ktoś Cie pod*ierdoli to mogą mocno szukać. Jak chcesz później kupić coś w stylu samochodu lub czegoś podobnego to musisz mieć opodatkowaną kasę