Wpis z mikrobloga

Ach studniówka, wspaniała to była impreza, szybko o niej zapomnieliśmy.

Niżej już ktoś się #!$%@?ł nawet, że dwie dziewczyny tańczą razem xD


@fuechsinn: już za moich czasów (a było to naście lat temu) dziewczyny tańczyły ze sobą poloneza gdy po prostu nie miały pary. Ale skąd przeciętny wykopek, który o studniówce słyszał tylko z opowieści innych, może o tym wiedzieć? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@adibor no dokładnie i nawiasem mówiąc to lepszy pomysł żeby zatańczyć z koleżanką niż targać jakiegoś wafla na siłę, a jeśli były parą to jeszcze lepszy :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 161
@Wookash071:

Minimum powagi trzeba zachować


Co xDD Skąd taki pomysł w ogóle xDD skąd taka fetyszyzacja gównianego, nieistotnego wydarzenia?
  • Odpowiedz
Moze mi ktos powiedziec czemu niby trzeba zachowac powage bo "studniowka"? Pewnie ci co to pisza rzygali w kiblu #!$%@? tanim alkoholem ubrani w poliester i spoceni jak swinie XDDD
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Fajowa impreza.

Polonez tak samo sztywny jak w każdej innej szkole.

Młodzież tak samo przekonana o swojej wyjątkowości jak każda inna w każdym innym pokoleniu w historii.

A ja wolę nie patrzeć na swoje zdjęcia ze studniówki w 1999. Ale przyznam że BARDZO pozytywnie wspominam tą imprezę. Przez większość studiów nie bawiłem się tak fajnie. Informatycy w tamtych czasach to słynęli z talentów imprezowych.
  • Odpowiedz
  • 175
@twojmlodszybrat
jesteś okropny.
Nie rozumiem dlaczego piszesz o nich "brzydkie i grube pokraki".
Nie mówię, że masz głosić, że są piękne i Ci się podobają, ale wyobraź sobie, że któraś ma wykop, przeczyta sobie takie rzeczy o sobie i się załamie.

Chcesz to sobie to pomyśl, powiedz na głos, wyślij kumplowi w prywatnej wiadomości, a nie się chamsko uzewnętrzniasz na portalu, gdzie każdy może na to trafić.
Plaga chamstwa w sieci. (
  • Odpowiedz