Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam.
Zastanawiam się co robić. Mam 31 lat. Chciałbym wyprowadzić się ze swojej miejscowości. Ale z drugiej strony zastanawiam się jak to rozegrać.
Moje zalety:
- brak dziewczyny, nie mam dzieci
- praca zdalna
- zarobki 1,5 średniej krajowej
Wad żadnych.
Mam tyle pieniędzy, że stać mnie na mieszkanie. Niestety tylko w małej miejscowości. Ewentualnie lekki kredyt w dużym.
Ale boję się, że mi się znudzi ta duża miejscowość w której kupię mieszkanie i będę chciał ruszyć do innej miejscowości. Albo zagranica. Jak zrobić sobie test w którym zdecyduję się gdzie chciałbym być? Może samemu posmakować przez jakiś czas a następnie się zdecydować? Tak będzie najlepiej?
#oswiadczenie #zalesie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski #mieszkania #zycie #nieruchomosci #mieszkania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e4812bf7bdff000a926cc3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TłustyEskimos: Balactatun dobrze godo, może sie tobie nie podobac w miescie, kumpel tak miał, wynajmij coś ale w takiej okolicy co by cię było stać na późniejsze mieszkanie by zasymulować docelowe miejsce bo mieszkanie w jednej czesci miasta a w innej to może być bardzo duża rożnica. No i teraz podstawowe wybierz dobrze miasto albo kraj i w nim miasto ;) .

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz