Wpis z mikrobloga

Elo Mirki,
rok temu na fejsie wyskoczyło mi ogłoszenie z ręcznie robionymi pluszakami sprzedawanymi za grosze przez pana cierpiącego na zanik mięśni.
Kupiłem wtedy jednego pluszaka, bo żal mi było gościa, który sam stara się jakoś zarobić na walkę z chorobą (i to z mizernym skutkiem, bo jego wytwory nie cieszyły się jakoś specjalnym zainteresowaniem). Po wszystkim zapomniałem o sprawie.
Dzisiaj nagle przypomniała mi się ta sytuacja i zacząłem przeglądać czeluści facebooka, żeby zobaczyć czy są jeszcze dostępne jego ogłoszenia (sam nie wiem czemu, złapały mnie #feels i pomyślałem, że mógł umrzeć czy coś). No i okazuje się, że nadal dzielnie walczy i stara się jakoś zarobić pieniądze. Jakby kogoś interesowało #rekodzielo #szydelkowanie to łapcie link do marketplace’a: LINK
#wykoppomaga #wykopefekt #charytatywny #zanikmiesni
Ufoludo - Elo Mirki,
rok temu na fejsie wyskoczyło mi ogłoszenie z ręcznie robionymi...

źródło: comment_164233187385MpFxqrQxATBtUCdZvoay.jpg

Pobierz
  • 147
@Ufoludo: Dobry Mirek z Ciebie! Mnie też aż coś ścisnęło, gdy weszłam na jego profil i ogłoszenia…

Pan rok temu zbierał na samochód na zrzutce zrzutce i zero wspierających - poniżej treść ogłoszenia.

Warto dodać, że ma na profilu info, że można go wspierać SMSem.

Mam 54 lata, Choruję na rdzeniowy zanik mięśni, poruszam się wyłącznie na wózku. Na rdzeniowy zanik mięśni choruję od urodzenia, jest to choroba postępująca wymagająca stałej
ismenka - @Ufoludo: Dobry Mirek z Ciebie! Mnie też aż coś ścisnęło, gdy weszłam na je...

źródło: comment_1642343986uqbPN2jrWBN6vgaYz0OsNZ.jpg

Pobierz
@Ufoludo a da się jakoś bez fejsbuka coś kupić? Nie chcę tworzyć tam konta. Może ktoś podeslac jakieś jpg? Bardzo miło z Twojej strony, że zainteresowałeś się człowiekiem bez cycków i tzipy. Dodatkowo sam stara się pracować na leczenie. Fajnie jakby ktoś zainteresował się nad zbiórką dla tego Pana. Nieroby zakładają zbiórki na "własne mieszkanie", a tu człowiek walczy o w miarę normalne życie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mcdevillo: A sorka, szybko na telefonie sprawdzałam i nie zauważyłam :) ogólnie i tak wzrusz, że tyle się dzieje w tej sprawie i Mirki się zaangażowały - znalezisko, MLH. Można zaproponować mu pomoc w zrzutce zwłaszcza teraz gdy jest temat na fali…

@mcdevillo: możesz się tym zająć czy klasycznie „niech ktoś”? :) lub @akta_P: skoro jest w kontakcie, będzie wiarygodnie :)