Wpis z mikrobloga

@podomka:

W normalnym świecie kobiety ze wzrostem 170 waza z 55 kilo i są szczupłe


Różowa to napisała proszę... Można? Ale ulane karyny i tak napiszą że gdzie takich nie ma normalna kobieta to przy 170 waży
  • Odpowiedz
Z tym 48 kilo przy 170, to już chyba za bardzo pojechałeś. 48 to nawet nie niedowaga, a już wychudzenie. Najlepiej chyba patrzeć po prostu na wymiary. Już nawet agencje modelek rezygnują z podawania wagi, bo to kwestia bardzo indywidualna. Najlepiej po prostu patrzeć na wymiary.


@podomka: Akurat wcześniej jakaś różowa, która miała 170 cm pisała, że jeżeli podobałaby mi się dziewczyna 170cm/50kg to mam zaburzenia psychiczne, więc wysłałem jej kilka profili modelek, które miały dokładnie 177cm/50kg (bo o takich wymiarach pisała wcześniej inna różowa, twierdząc, że jakbym taką zobaczył to bym zmienił zdanie, że to wygląda dobrze)

I powiedz mi czy one są "wychudzone"? (a jeszcze są o 7 cm wyższe) No nie są. Są
  • Odpowiedz
Z tym 48 kilo przy 170, to już chyba za bardzo pojechałeś. 48 to nawet nie niedowaga, a już wychudzenie. Najlepiej chyba patrzeć po prostu na wymiary. Już nawet agencje modelek rezygnują z podawania wagi, bo to kwestia bardzo indywidualna. Najlepiej po prostu patrzeć na wymiary.


@podomka: Akurat wcześniej jakaś różowa, która miała 170 cm pisała, że jeżeli podobałaby mi się dziewczyna 170cm/50kg to mam zaburzenia psychiczne, więc wysłałem jej kilka profili modelek, które miały dokładnie 177cm/50kg (bo o takich wymiarach pisała wcześniej inna różowa, twierdząc, że jakbym taką zobaczył to bym zmienił zdanie, że to wygląda dobrze)

I powiedz mi czy one są "wychudzone"? (a jeszcze są o 7 cm wyższe) No nie są. Są
  • Odpowiedz
Kurba!! pierwsza kobieta która to napisała i nie ma z tym problemu że tinder= łatwe ruchanie dla różowej.

Każda tylko pisze że to wymysł chłopów... DZIĘKUJE (patrzcie opasłe orangutany, można być szczerym?)

@Smietnik112 tinder to aplikacja do przelotnych kontaktow seksualnych dla kobiet i przystojniakow
  • Odpowiedz
Przecież tam sam wpisujesz wzrost ;d nie sugeruj się tym, bo większość kobiet zaniża wagę, a tam wpisujesz co chcesz.


@podomka Ech, już muszę kopiować poprzednie komentarze, bo każdy do mnie to samo pisze :D

Myślisz, że setki dziewczyn na jej stronie aż tak zaniża wagę? To nie są jedyne przypadki.

Te grube tak - obniżają, normalne raczej nie. Niektóre nawet zawyżają - ostatnio koleżanka (ma 168 cm - według mnie
  • Odpowiedz
W normalnym świecie kobiety ze wzrostem 170 waza z 55 kilo i są szczupłe, a świat przegrywow mnie nie obchodzi xd


@podomka:
<3 <3 <3

Nie zgadzasz sie ze mna? Przegryw jestes, nie ruchasz, w
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Ale Ty podałeś linki do dziewczyn, które niezłe nasciemnily xd jedna napisała, ze ma w biuście 76 cm, a potem, ze ma miseczke 70c. Z takimi wymiarami to niemożliwe. Jest szczupła, wiec pod biustem ma pewnie 65, max 70, ale jeśli w biuście ma 76 cm, to i tak nie da takiego rozmiaru xd brakuje jej 8-10 cm do takiego rozmiaru. Kobiety manipulują wymiarami i masz dobry przykład, który
  • Odpowiedz
Bo ja napisałam, że popatrzyłam na zdjęcia dup, które postują udzielający się tu przegrywi (sami taguja swoje wpisy #przegryw, to nie ja ich tu szufladkuje, sami się tak określają) i sorry, ale to nie są baby 170/50 maks, bo to niemożliwe, żeby przy takich parametrach mieć tak wielkie c---i, tyłki i tłuste bioderka. I tyle.


@fuechsinn:
No dobra, ale co to wnosi do naszej dyskusji w której
  • Odpowiedz
Bo ja napisałam, że popatrzyłam na zdjęcia dup, które postują udzielający się tu przegrywi (sami taguja swoje wpisy #przegryw, to nie ja ich tu szufladkuje, sami się tak określają) i sorry, ale to nie są baby 170/50 maks, bo to niemożliwe, żeby przy takich parametrach mieć tak wielkie c---i, tyłki i tłuste bioderka. I tyle.


@fuechsinn Bo to zwykli hipokryci, mizogini, którzy robią to tylko dlatego, bo widzą
  • Odpowiedz
@Makak87 to wnosi, że jednocześnie gnoją kobiety za wyjście poza pewne ścisłe parametry wzrost/waga, twierdzą że nie ma możliwości, żeby taka osoba była atrakcyjna i w tym samym czasie zachwycają się zdjęciami kobiet, które są dość krągłe i tłuszczyk w pewnych miejscach widać gołym okiem.

Jeśli nie widzisz w tym sprzeczności, to ja nie wiem jak mam to wytłumaczyć.
  • Odpowiedz
@podomka Naściemniały z rozmiarem biustu. Ale czy z wagą? Nie wydaje mi się.

Też nie sugeruj się tym, że akurat je podlinkowałem to że niby twierdzę, że to jakieś ideały czy coś, bo tak nie jest. Podałem akurat je, bo był temat o dokładnie 177cm/50kg.

Ja wolę niższe dziewczyny ~160 cm, mimo że sam mam 190 cm :D
  • Odpowiedz
@Makak87 to wnosi, że jednocześnie gnoją kobiety za wyjście poza pewne ścisłe parametry wzrost/waga, twierdzą że nie ma możliwości, żeby taka osoba była atrakcyjna i w tym samym czasie zachwycają się zdjęciami kobiet, które są dość krągłe i tłuszczyk w pewnych miejscach widać gołym okiem.


Ale Ty rozmawiasz z nimi czy ze mna?

Jeśli nie widzisz w tym sprzeczności,
  • Odpowiedz
@Makak87: Ale wagę masz za dużą i BMI akurat mówi tutaj prawdę. Waga mięśni też obciąża stawy i narządy, wg mnie mocno napakowani faceci nie różnią die zbytnio od otyłych, kondycję zazwyczaj mają zerową.
  • Odpowiedz
@Makak87 xD gościu, ale ty się przypieprzasz dla przypieprzania. Tamten komentarz to w ogóle pisałam ogólnie odnośnie różnych osób udzielających się w wątku, a pisałam do podomki. Tradycyjnie się p------------e, że się rzekomo wyśmiewam z nieruchanka przez przegrywów, to wytłumaczyłam o co chodzi. To teraz jesteś oburzony, że jak to xD
  • Odpowiedz