Wpis z mikrobloga

@Makak87: Ale 75kg przy 175cm to nie otyłość, przy odpowiednim poziomie tkanki tłuszczowej to każdy lekarz ci to powie, zreszta 75kg 75kg nie jest równe, wystarczy inna przemiana materii i inny % posiadania tkanki tłuszczowej, mamy obie osoby o takim samym wzroście i wadze mogą się bardzo roznic
@Makak87: Statystyczna dziewczyna może ale ja od początku pisze o laskach które coś trenują siłowo bez dopingu i z głową
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: laski po 30tce mają mają gorsze przełożenie wagi do wzrostu i to jest normalne przez spowolniony metabolizm, ja widziałem dużo kobiet o proporcji 175/75 czy 160/60kg i nie były ani ulane ani napakowane, przynajmniej wg mnie. Tutaj się nie dogadamy bo mamy Poprostu inne zdanie dlatego nie ma co
@Makak87: Statystyczna dziewczyna może ale ja od początku pisze o laskach które coś trenują siłowo bez dopingu i z głową


@Noxter20:
Przesledzilem od poczatku. Nie wspominales nic o trenowaniu silowym to o "dbaniu o siebie". A jak wyglada 75kg/175cm to przy treningu silowym to sobie zobacz w obrazkach. Chlop o takich wymiarach przy niskim bfi to juz moze byc kawal tura.
@Makak87: Tak zesrałem sie ponieważ promowanie takich obrazków jak po może nie jedną łaskę wpieprzyc w ciężkie kompleksy tak jak obrazki ze facet zaczyna się od 180cm z tym że na wagę mamy wpływ a na wzrost już nie aczkolwiek pisanie że laska kończy się na 50kg bez względu na wiek czy wzrost jest slabe
@nerana112: jak maaz gówniane pojęcie o treningu i budowie masy mięďniowej to zamknij jape, a nie piszesz bzdury


Nie podoba mi się baba typu precel to mam się nie odzywać na temat treningu xD
Nie znam się nie treningu, może być królowa sztangi i arcymistrzem przysiadu z pijanym starym na barkach, nie oceniam. Mi się nie podoba, jej figura wygląda męsko, dla mnie lipa max. Z fartem mordo, powodzenia z siłowania
Tak zesrałem sie ponieważ promowanie takich obrazków jak po może nie jedną łaskę wpieprzyc w ciężkie kompleksy


@Noxter20: Nie porównuj wagi do wzrostu, bo wzrost nie ma wpływu na zdrowie i nie mamy na niego wpływu w przeciwieństwie do wagi która jest spowodowana tylko nadmiernym wpier****niem. Dlatego trzeba tępić przejawy obżarstwa inaczej będziemy niedługo mieli tutaj drugie stany, gdzie co druga kobieta jest otyła.